سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۱۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۳۰ بهمن ۱۳۹۵در ۸:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 335 بازدید کد خبر:65378 چاپ خبر

۲۷ حزب مجوزدار در لرستان فعالیت دارد

0

ناهید پرویزپور:

به گزارش “کشکان” به نقل از ایرنا مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان در آیین معارفه بخشدار جدید بخش فیروزآباد شهرستان سلسله در سالن جلسات فرمانداری افزود: قبل از دولت یازدهم کشور از نظر سیاسی و در ابعاد داخلی و بین الملی با چالش های فراوانی مواجه بود. وی با بیان اینکه پرونده ایران در شورای […]

به گزارش “کشکان” به نقل از ایرنا مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان در آیین معارفه بخشدار جدید بخش فیروزآباد شهرستان سلسله در سالن جلسات فرمانداری افزود: قبل از دولت یازدهم کشور از نظر سیاسی و در ابعاد داخلی و بین الملی با چالش های فراوانی مواجه بود.
وی با بیان اینکه پرونده ایران در شورای امنیت بود، اظهار کرد: در بخش سیاست خارجی تحریم های سنگینی علیه ایران وضع شده بود که با تدبیر و تلاش شبانه روزی دولت یازدهم شاهد شکل گیری برجام بودیم و به این ترتیب طرح ایران هراسی و تحریم های ظالمانه از کشورمان برداشته شد.
پرویزپور افزود: در بعد سیاست داخلی شکافی بین سران قوا ایجاد شده بود که این امر اتحاد و همدلی مردم را با مشکل مواجه می کرد و همچنین در آن دوران فاقد فضای سیاسی باز بودیم و احزاب و جریانات سیاسی کمتر شکل می گرفتند.
وی در خصوص وضعیت اقتصادی کشور گفت: قبل از روی کار آمدن دولت یازدهم نرخ ارز به صورت لحظه ای افزایش می یافت و با تورم ۴۱ درصدی، رکود بر کشور حاکم بود.
مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان افزود: به رغم درآمدی افزون بر هفت هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال متاسفانه سهم لرستان بسیار ناچیز بود.
وی با اشاره به اقدامات مناسب استاندار لرستان در راستای توسعه این استان گفت: توسعه فرودگاه و خطوط هوایی لرستان برای جذب گردشگر و سرمایه گذار، توسعه چهارخطه های استان، گازرسانی به بیش از ۶۰۰ روستا و ساخت برج امید زاگرس از جمله اقداماتی است که در این دولت انجام شده و زمینه شکوفایی استان را فراهم کرده اند.
وی در خصوص انتخابات پیش رو اظهار کرد: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات سال آینده برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب رقم خواهند زد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط