سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۵در ۱:۳۱ ب.ظ تعداد بازدید: 366 بازدید کد خبر:65291 چاپ خبر

پس از ۱۰ سال استخر شنای شهرستان پلدختر به بهره برداری رسید

0

با حضور وزیر ورزش:

دقایقی پیش، با حضور مسعود سلطانی فر، وزیر وزرش و جوانان، استاندار لرستان، نماینده ی پلدختر و معمولان، امام جمعه و فرماندار پلدختر و مسئولین محلی، استخر شنای شهرستان پلدختر به بهره برداری رسید. مراسم بهره برداری از استخر شنای شهرستان پلدختر، با حضور مسعود سلطانی ‌فر وزیر ورزش و جوانان، استاندار لرستانی و جمعی […]

دقایقی پیش، با حضور مسعود سلطانی فر، وزیر وزرش و جوانان، استاندار لرستان، نماینده ی پلدختر و معمولان، امام جمعه و فرماندار پلدختر و مسئولین محلی، استخر شنای شهرستان پلدختر به بهره برداری رسید.

مراسم بهره برداری از استخر شنای شهرستان پلدختر، با حضور مسعود سلطانی ‌فر وزیر ورزش و جوانان، استاندار لرستانی و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

نعمت الله دستیاری، فرماندار پلدختر، در این مراسم، با بیان اینکه عملیات احداث استخر شنای پلدختر از ۱۳۸۶ آغاز شده، افزود: حدود هفت سال عملیات اجرایی این طرح متوقف شد، اما بخش مهمی از این عملیات در سال ۹۴ و ۹۵ انجام شده است.

وی با اشاره به اهمیت توجه به مقوله های ورزشی، افزود: توسعه زیرساخت های ورزشی از راه های کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه است.

دستیاری، با بیان اینکه بسیاری از جوانان پلدختری یا به شهرهای دیگر استان برای شنا می رفتند و یا در رودخانه کشکان و یا تالاب های  این شهر شنا می کردند، ادامه داد: این موضوع سالانه جان تعدادی از جوانان را می گرفت.

فرماندار پلدختر، تکمیل و بهره برداری از استخر شنا در پلدختر را از دستاوردهای دولت در این شهر نامید و از تلاش و همکاری دولتمردان تدبیر و امید،استاندار لرستان و نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط