سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۵در ۷:۱۷ ب.ظ تعداد بازدید: 216 بازدید کد خبر:65262 چاپ خبر

یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از طلب کارگران کارخانه پارسیلون خرم‌آباد پرداخت‌ شد

0

استاندار لرستان گفت: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از طلب کارگران کارخانه پارسیلون خرم‌آباد امروز پرداخت‌شده و مابقی طلبشان نیز طی روزهای آینده پرداخت می‌شود. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران از پرداخت مطالبات کارگران پارسیلون خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: بناشده از امروز پرداخت حقوق معوقات کارگران کارخانه […]

۱۳۹۵۱۰۰۲۲۰۰۸۲۸۲۸۹۵۲۱۸۴۴

استاندار لرستان گفت: یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از طلب کارگران کارخانه پارسیلون خرم‌آباد امروز پرداخت‌شده و مابقی طلبشان نیز طی روزهای آینده پرداخت می‌شود.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند ظهر امروز در جمع خبرنگاران از پرداخت مطالبات کارگران پارسیلون خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: بناشده از امروز پرداخت حقوق معوقات کارگران کارخانه پارسیلون شروع شود.

وی افزود: امروز یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از طلب کارگران کارخانه پارسیلون خرم‌آباد پرداخت‌شده و مابقی طلبشان نیز طی روزهای آینده پرداخت می‌شود.

استاندار لرستان عنوان کرد: تعیین تکلیف پارسیلون کار سخت و طاقت‌فرسایی بود که شاید بیش از دو سال برای این کار وقت گذاشته شد؛ شرکتی که نزدیک به ۱۶ سال واگذار شود یا شرایط بسیار نامطلوبی دارد باز پس گرفتن آن به دولت و بانک‌ها کار راحتی نیست بااین‌وجود بنا شد کنسرسیومی تشکیل شود که یکی از شرایط ما پرداخت مطالبات کارگران بود.

وی بابیان اینکه تأکید داشتیم کل طلب کارگران باید پرداخت شود تصریح کرد: برنامه‌ای در ستاد تسهیل کشور تصویب شد که حدود شش الی هفت‌بند دارد و زمان‌بندی برای احیاشده است که باید این برنامه اجرایی شود و مطابق این برنامه کار جلو می‌رود.

بازوند بیان کرد: روزی که شرکت واگذارشده هزار و ۵۰۰ نیرو داشته که الآن حدود ۱۵۰ نفر هستند که این کاهش نیرو هم جای تحلیل دارد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. اقای استاندار به فکر معشوره باش دولتتان در حال تمام شدنه هیچ خبری نشد

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط