سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۵در ۵:۱۱ ق.ظ تعداد بازدید: 348 بازدید کد خبر:65248 چاپ خبر

امدادرسانی به اتوبوس خارج‌شده از جاده در محور نهاوند به بروجرد+ تصویر

0

رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند گفت: نیروهای راهداری و هلال‌احمر نهاوند به یک دستگاه اتوبوس که مسافرانی از شهر ایلام داشت و به علت برف و لغزندگی از جاده خارج‌شده بود امدادرسانی کردند. محمدتقی شهبازی گفت: به علت بارش شدید برف و لغزندگی محور نهاوند به بروجرد یک دستگاه اتوبوس با ۳۸ مسافر از اهالی شهر […]

۱۰۹۴۳۰۳

رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند گفت: نیروهای راهداری و هلال‌احمر نهاوند به یک دستگاه اتوبوس که مسافرانی از شهر ایلام داشت و به علت برف و لغزندگی از جاده خارج‌شده بود امدادرسانی کردند.

محمدتقی شهبازی گفت: به علت بارش شدید برف و لغزندگی محور نهاوند به بروجرد یک دستگاه اتوبوس با ۳۸ مسافر از اهالی شهر ایلام از مسیر خارج شد.

وی اظهار داشت: این حادثه در خارج از محدوده شهرستان نهاوند اتفاق افتاده بود ولی با دریافت گزارش، اکیپی از راهداری نهاوند و هلال‌احمر این شهرستان به محل حادثه اعزام شدند.

۱۰۹۴۳۰۵

رئیس جمعیت هلال‌احمر نهاوند افزود: پس از حضور عوامل امدادی عملیات رهاسازی اتوبوس شروع شد و خوشبختانه با کمک همه عوامل موفق شدیم اتوبوس را به مسیر اصلی برگردانیم.

وی با تشکر از عوامل راهداری نهاوند عنوان کرد: خوشبختانه همه ۳۸ سرنشین این اتوبوس سالم هستند.

شهبازی گفت: همچنین در عملیات‌های دیگری که توسط جمعیت هلال‌احمر نهاوند انجام شد ۲۵ مسافر درراه مانده در محورهای مواصلاتی نهاوند اسکان اضطراری یافتند و دو خودرو نیز در محور نهاوند به کرمانشاه امدادرسانی و رهاسازی شد.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط