سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۷:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۵در ۸:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 822 بازدید کد خبر:65233 چاپ خبر

آیا نماینده ی کوهدشت و رومشکان مخالف دولت است؟!

0

کشکان-گروه سیاسی: الهیار ملکشاهی نماینده ی حقوقدان حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان، مرد آرامی است که در بحبوحه ی رقابت های انتخاباتی از سوی حامیانش «اقیانوس» لقب گرفت. هم او که در میان تیر و ترکش های رقابت ها و کشمکش های سیاسی بی هیچ تلاطمی راه خود را پیمود و امروز چونان دیروز […]

MG_0004-1

کشکان-گروه سیاسی: الهیار ملکشاهی نماینده ی حقوقدان حوزه ی انتخابیه کوهدشت و رومشکان، مرد آرامی است که در بحبوحه ی رقابت های انتخاباتی از سوی حامیانش «اقیانوس» لقب گرفت. هم او که در میان تیر و ترکش های رقابت ها و کشمکش های سیاسی بی هیچ تلاطمی راه خود را پیمود و امروز چونان دیروز در قامت ریاست کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در پی ایفای نقش نمایندگی و وکالت ملت است. ملتی که همچنان در محرومیت به سر می برد و امروز در کنار انتظار خود از دولت از نماینده ی خود در مجلس نیز انتظار رفع حاجات و برقراری عدالت اجتماعی دارد.

اما با نزدیک شدن به انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نگاه کنشگران سیاسی شهرستان های کوهدشت و رومشکان و در سطح کلان تر و البته خفیف تر استان و کشور به این سمت معطوف شده است که آیا رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجالس نهم و دهم در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم همان رویکرد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در حمایت از کاندیدای اصولگرایان را در پیش می گیرد یا این‌بار با نگاه به رویکرد اعتدالی دولت و بدنه ی حامیان اصلاح طلب خود راه دیگر در پیش می گیرد.

الهیار ملکشاهی در طول دوران وکالت خود در مجلس در عمل و گفتار همواره حامی دولت یازدهم بوده و این مهم را به اثبات رسانده است. او از جمله نمایندگانی است که هیچگاه علیه دولت یازدهم طرح یا مصوبه ای را امضاء ننموده و نطقی بر زبان نرانده است. همچنین همواره حامی اقدامات دولت در حل پرونده مناقشه آمیز هسته ای و خاصه «برجام» بوده است.

اما اقدامات شائبه برانگیزی همچون اعلام حمایت از تشکل اصولگرای جبهه ی مردمی نیروهای انقلاب اسلامی امروز کنشگران سیاسی به ویژه مخالفان وی را به سمتی رهنمون ساخته که به حمایت وی از دولت کنونی در انتخابات پیش رو به دیده ی شک بنگرند.

یکی از کنشگران سیاسی اصلاح طلب حامی الهیار ملکشاهی معتقد است وی در اعلام حمایت از این تشکل رویکرد خود در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم را نمایان نساخته و هنوز تصمیمی در این خصوص نگرفته است. وی می گوید: پیش شرط اعلام حمایت رسمی ملکشاهی از دولت فعلی در انتخابات پیش رو اثبات حسن نیت دولت و به ویژه بدنه ی آن در لرستان نسبت به اوست. ملکشاهی پس از همه ی اقدامات مثبت خود در مجلس در حمایت از دولت، امروز مزد خود را می خواهد در حالی که بالعکس با کارشکنی های فراوان از ناحیه کارگزاران دولت و حلقه ها و محافل قدرت پشت پرده با مسیری ناهموار و پرسنگلاخ برای پیش‌برد اهداف نمایندگی خود مواجه شده است.

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. در بحبوحه های زمان بی بهبوحه نبوده چرا بی مدرک میگویید؟؟؟

  [پاسخ]

 2. با سلام.
  بنده کاملا مخالف این هستم که فر مایش کرده اید “الهیار ملکشاهی در طول دوران وکالت خود در مجلس در عمل و گفتار همواره حامی دولت یازدهم بوده و این مهم را به اثبات رسانده است. او از جمله نمایندگانی است که هیچگاه علیه دولت یازدهم طرح یا مصوبه ای را امضاء ننموده و نطقی بر زبان نرانده است. همچنین همواره حامی اقدامات دولت در حل پرونده مناقشه آمیز هسته ای و خاصه «برجام» بوده است.” این گفته ناصوابیست چرا که ایشان در وقایع مختلف به درستی اثبات کرده است که حامی آقای روحانی نبوده و از ایشان تنها استفاده “اسمی” نموده است! قبل از انتخابات که رویکرد مشخصی داشتند و با قالیباف بودند! بعد از آن نیز تا می توانستند در مقابل وزرای پیشنهادی دولت مخالفت کردند! با دلواپسان و سخنان آنان همراه بودند!” چه با سکوت و چه با کلام در محافل آن ها”! در نزدیکی انتخابات مجلس با توجه به جایگاه خوب و محبوب جناب روحانی و هیئتشان ایشان خود را به جناب روحانی چسبانیدند!! و این موارد مستند هستند و بر کسی پوشیده نیست. پس قرار نیست ایشان را آن کونه که جنابتان مرقوم فرموده اند بپنداریم.
  با سپاس

  [پاسخ]

 3. با سلام
  اینکه جناب آقای ملکشاهی از موقعیت انتخابات پیش روی ریاست جمهوری به نفع محرومیت حوزه انتخابیش استفاده کند و حمایت خود از روحانی را به توجه دولت به شهرستانهای محروم کوهدشت و رومشگان منوط کندٰ امر نیکویی است .ولی واقعیت این است که آقای ملکشاهی آنچنان که فرموده ایدموافق و حامی دولت نبوده است به ویژه در مورد برجام. تذکر ایشان به دولت و توصیه به لغو برجام در حالیکه هنوز چند ماهی از اجرایی شدن آن(فروردین یا اردیبهشت ۹۵) نگذشته بوددر کنار ۱۵ نفر از سرسخت ترین نمایندگان مخالف دولت نظیر :آقایان کریمی قدوسی ٰ سید حسین نقوی اسماعیل کوثری حسینعلی حاحی دلیگانی و….. شاهدی بر این ادعا است.

  [پاسخ]

 4. جناب شما بگید چه مزدی میخواد.ایشون با لیست دولت رفت مجلس

  [پاسخ]

 5. نگارنده محترم یعنی این آقا هنوز مزد خود را نگرفته است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 6. شما فکر کن حامیه دولته که چی ؟
  از محرومیت کم میشه ؟ کارخونه میاد ؟ معضل بیکاری حل میشه؟
  سیاست زدگی کم میشه ؟ پتروشیمی و ذوب آهن رومشکان راه می افته ؟
  جاده خرم اباد کوهدشت دیگه قتل و عام نمی کنه؟
  مگه دوره قبل هم نبود پس چرا اون موقع حل نشد
  مگه طرفدار احمدی نژاد نبود اون موقع چرا حل نشد؟
  مگه ستاد قالیباف رو نیاورد چرا از امکانات شهرداری تهران واسه کوهدشت نمی گیره همانطور که دوستی و سایر نمایندگان می گیرن ؟
  نه عزیز مشکل جای دیگس ؟
  مشکل اون رای … و سر …. عزیز هستند که باید دولت همراهت باشه که سر صندوق ادم داشته باشی وگرنه همه میدونن چه خبره ؟
  هماهنگی با دولت فقط برای ادامه بقای خودشنه نه رسیدگی به حوزه انتخابیه و …

  [پاسخ]

 7. اگرسهم خواهی آقای ملکشاهی ازدولت این است که مدیران اجرایی استان وشهرستان که اکثراالان حامی دولت هستندبرکنارشوندواشخاص موردنظرایشان آن مناصب رابه دست گیرندبایدعرض کنم که انتظاربیجایی است زیرادولت نقدخودرابه نسیه ملکشاهی که آن هم به دلیل نامشخص بودن موضع برادران لاریجانی نامعلوم است معاوضه نمی کندلیکن اگرمی خواهدبه نفع حوزه انتخابیه خودمطالباتی ازدولت داشته باشدبه قول استادجهانداردرویشی خیلی خوب است

  [پاسخ]

 8. در زمان انتخابات مجلس مردم شریف روستای …..وند تصویر آقای دوستی را بر روی در و دیوار نصب کردند و انصافا تبلیغات خوبی برای ایشان داشتند ولیکن در روز رای گیری و پای صندوق رای همه به امامی رای دادند و نظرشان این بود که رای و تبلیغ را هر دو نمی شود برای یک فرد محاسبه کرد ، حساب و کتاب ؟؟؟!!!!!

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط