سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۲:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۴ بهمن ۱۳۹۵در ۹:۲۵ ق.ظ تعداد بازدید: 1,045 بازدید کد خبر:65215 چاپ خبر

دستگیری عامل جنایت خانوادگی لرستان

0

رازانی گفت: در پی دریافت گزارشی از یک درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد (سرطاق بخش میان گلال)، فرد قاتل که پس از قتل ۴ نفر در خرم آباد متواری بود در کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد. سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با اشاره به دستگیری قاتل فراری […]

۱۳۹۵۱۱۲۳۱۸۰۴۰۹۹۶۲۹۹۸۲۱۷۴

رازانی گفت: در پی دریافت گزارشی از یک درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد (سرطاق بخش میان گلال)، فرد قاتل که پس از قتل ۴ نفر در خرم آباد متواری بود در کمتر از ۸ ساعت دستگیر شد.

سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با اشاره به دستگیری قاتل فراری جنایت هولناک خانوادگی خرم آباد اظهار کرد: روز گذشته حوالی ظهر گزارشی مبنی بر  درگیری فامیلی در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد که در اثر آن ۴ نفر به قتل رسیدند، به دادستانی واصل شد.

وی گفت: بلافاصله پس از وصول گزارش به همراه بازپرس ویژه قتل و تیم کارشناسی به میان گلال (روستای محل حادثه) که در فاصله ۷ کیلومتری از شهرستان خرم آباد است اعزام شده و پس از بازدید از محل مشخص شد که فرد قاتل پس از درگیری با اعضای یک خانواده، در نهایت سه فرد بزرگسال و یک کودک ۸ ساله را با اسلحه کلاشینکف به قتل رسانده است.

این مقام قضایی اظهار کرد: در همان تحقیقات مقدماتی مشخص شد که قاتل با مقتولین نسبت خویشاوندی داشته و انگیزه اصلی قتل نیز رابطه نامشروع بوده است.

رازانی ادامه داد: با وجود تیم متخصص انتظامی و قضایی در کمتر از ۸ ساعت فرد قاتل که پس از جنایت به کوه‌های اطراف فرار کرده بود دستگیر شد.

رازانی در پایان با بیان اینکه همدست قاتل که پسر او هست در حال حاضر فراری است، گفت: قصد و اراده دستگاه قضا در این پرونده همچون گذشته رسیدگی قاطع و سریع است و از هموطنان تقاضا می شود که به شایعات توجه نکرده و فقط اخبار را از طریق مراجع معتبر دریافت کنند.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط