سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۳:۰۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 258 بازدید کد خبر:65204 چاپ خبر

آتش سوزی در یکی از مدارس روستایی خرم آباد به خیر گذشت

0

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: آتش سوزی مدرسه روستای «میان گلال» خرم آباد خسارت جانی نداشته است. علی قربانی با اشاره به وقوع آتش سوزی در مدرسه «عصمت الله چوب تراش» در روستای «میان گلال» شهرستان خرم آباد اظهار داشت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته این آتش سوزی خسارت جانی […]

۲۳۷۴۱۰۴

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان گفت: آتش سوزی مدرسه روستای «میان گلال» خرم آباد خسارت جانی نداشته است.

علی قربانی با اشاره به وقوع آتش سوزی در مدرسه «عصمت الله چوب تراش» در روستای «میان گلال» شهرستان خرم آباد اظهار داشت: با توجه به پیگیری های صورت گرفته این آتش سوزی خسارت جانی نداشته است.

وی با بیان اینکه این مدرسه در ابتدای سال تحصیلی جاری به بخش خصوصی برای راه اندازی مرکز پیش دبستانی واگذار شده است عنوان کرد: خوشبختانه در پی این آتش سوزی هیچ گونه حادثه ای برای نوآموزان این پیش دبستانی رخ نداده و همه آنها در سلامت کامل هستند.

فضل الله رشیدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد نیز در این رابطه در گفتگو با مهر اظهار داشت: بخاری نفتی مدرسه ابتدایی «عصمت الله چوب تراش» در روستای «میان گلال» شهرستان خرم آباد موجب وقوع آتش سوزی در این مدرسه شد.

۷۴۶۷۲۴_۱۴۴

وی با بیان اینکه ساعت ۹ و ۴۴ دقیقه صبح امروز آتش سوزی در مدرسه ای واقع در روستای میان گلال خرم آباد به وقوع پیوست که در نتیجه آن آتش نشانان ایستگاه امام علی (ع) بلافاصله به محل اعزام شدند، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی ظرف مدت کمتر از ۶ دقیقه آتش را اطفاء کردند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد ادامه داد: خوشبختانه دانش آموزان این مدرسه دچار مصدومیت نشده اند و کارشناسان علت حادثه را نشت بخاری نفتی اعلام کرده اند.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط