سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۳۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۱۵ ب.ظ تعداد بازدید: 166 بازدید کد خبر:65068 چاپ خبر

دعوت مشترک نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان جهت حضور با شکوه مردم ولایتمدار لرستان در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن

0

سپاس و ستایش خداوند متعال را که به ملت بزرگ ایران توفیق داد در سایه تفکر پویای تشیّع و رهبریِ فقیهی زمان‌شناس، بنیادهای تفکر مادی‌گرایان را متزلزل سازد و با حرکت مؤمنانه، منطقی و سرشار از اعتماد به نفس، تحقق وعده الهی در یاری دین خدا و تشکیل حکومت اسلامی را به جهانیان ثابت کند. […]

hafteye_dolat_lorestan_1
سپاس و ستایش خداوند متعال را که به ملت بزرگ ایران توفیق داد در سایه تفکر پویای تشیّع و رهبریِ فقیهی زمان‌شناس، بنیادهای تفکر مادی‌گرایان را متزلزل سازد و با حرکت مؤمنانه، منطقی و سرشار از اعتماد به نفس، تحقق وعده الهی در یاری دین خدا و تشکیل حکومت اسلامی را به جهانیان ثابت کند.

بزرگداشت دهه فجر و شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن مصداق وفاداری نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با خون شهیدان است. در یوم‌الله ۲۲ بهمن، اقشار مختلف ملت قهرمان، با شرکت پرشور، حداکثری و معرفت مدارانه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پیام انقلابی بودن و انقلابی‌ماندن خود را به دنیا ارسال می‌کنند.

اینجانبان ضمن تبریک سی و هشتمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از مردم سلحشور و همیشه در صحنه استان لرستان دعوت می نماییم همانگونه که در سالیان متمادی همراهی خود با نظام مقدس جمهوری اسلامی را  به منصه‌ ظهور رساندند باری دیگر نیز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را نشان دهند.

سید احمد میرعمادی-نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد

بازوند-استاندار لرستان

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط