سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۳۰ دی , ۱۳۹۶ | ۲۲:۴۳:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۲۱ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۰۵ ب.ظ تعداد بازدید: 257 بازدید کد خبر:65064 چاپ خبر

افتتاح کارگاه خیاطی زنان تحت پوشش بهزیستی و باشگاه مثبت

0

این کارگاه ها با همت معاونت پیشگیری بهزیستی و تیم اجتماع محور، به منظور توانمندسازی زنان بی سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش در منطقه اسدآبادی افتتاح و ۲۵ نفر مشغول به کار شدند. به گزارش کشکان، به مناسبت ایام دهه مبارک فجر؛ کارگاه خیاطی زنان بی سرپرست و بدسرپرست تحت حمایت بهزیستی با مساعدت تیم […]

unnamed

این کارگاه ها با همت معاونت پیشگیری بهزیستی و تیم اجتماع محور، به منظور توانمندسازی زنان بی سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش در منطقه اسدآبادی افتتاح و ۲۵ نفر مشغول به کار شدند.

به گزارش کشکان، به مناسبت ایام دهه مبارک فجر؛ کارگاه خیاطی زنان بی سرپرست و بدسرپرست تحت حمایت بهزیستی با مساعدت تیم اجتماع محور و تسهیلگری موسسه غیر دولتی افلاک اندیشان آینده سبز و با محوریت معاونت پیشگیری بهزیستی در منطقه اسد آبادی افتتاح و ۱۰ نفر از زنان تحت پوشش مشغول بکار شدند.

” ابتسام داشی” معاون پیشگبری بهزیستی لرستان با تبیین اهداف این پروژه گفت: یکی از وظایف بهزیستی کاهش آسیب های اجتماعی در مناطق حاشیه ای و آسیب خیز است و این  پروژه با همت دفتر پیشگیری اجتماع محور از اعتیاد و بهزیستی شهرستان خرم آباد در منطقه اسدآبادی به بهره برداری رسید.

وی افزود: تیم اجتماع محور محله از سال ۹۲ شکل گرفته و پس از نیازسنجی از ساکنین محله اقدام به رفع نیازهای محیط در زمینه اشتغال زایی و کاهش آسیب های اجتماعی نموده است و با همت تیم اجتماع محور تعداد ۵ دستگاه چرخ خیاطی صنعتی و سایر ملزومات از قبیل (پارچه ، اطو، چرخ خیاطی خانگی و..) بصورت مشارکتی تهیه و در اختیار اعضای این کارگاه قرار گرفته است.

unnamed1

معاون پیشگیری بهزیستی لرستان در خصوص بازاریابی و افزایش تولیدات این کارگاه گفت: مراکز شبانه روزی تحت نظارت نظیر کمپ های ترک اعتیاد، مدارس دولتی تحت نظارت آموزش و پرورش، کانون مساجد، بسیج مهندسی و جمعی از خیرین در خصوص سفارش و خرید تولیدات این کارگاه قول مساعد داده اند.

داشی هم چنین از افتتاح فروشگاه لوازم بهداشتی و کارگاه خیاطی مربوط به مددجویان باشگاه مثبت خبر داد و افزود این دو طرح نیز با هدف حمایت و توانمندسازی مددجویان باشگاه مثبت و توانمندسازی آنها صورت گرفته که تعداد ۱۵ نفر نیز مشغول بکار شده اند.

معاون پیشگیری بهزیستی در پایان افزود در آینده نزدیک نیز کارگاه شیرینی پزی در مجاورت کارگاه خیاطی زنان تحت پوشش به بهره برداری می رسد و تعدادی دیگر از این افراد مشغول بکار خواهند شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط