سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۵در ۸:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 315 بازدید کد خبر:64996 چاپ خبر

افتتاح بیش از ۱۹۵۰ پروژه در لرستان!/ دولت ها چقدر با مردم صادقند؟؟؟

0

هادی گراوند

در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هستیم، دهه ای که یادآور رشادت ها، ایثارگری ها، جان فشانی ها و تجلی اراده و عزم ملی تواَم با اخلاص و نهایت از خود گذشتگی و خدا محوری و ولایت محوری مردم ستم دیده برای حاکمیت دین بر طاغوت بود، حقاً زبان از بیان همه مجاهدت […]

۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۶۹۱۵

در ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی هستیم، دهه ای که یادآور رشادت ها، ایثارگری ها، جان فشانی ها و تجلی اراده و عزم ملی تواَم با اخلاص و نهایت از خود گذشتگی و خدا محوری و ولایت محوری مردم ستم دیده برای حاکمیت دین بر طاغوت بود، حقاً زبان از بیان همه مجاهدت ها برای تحقق انقلاب قاصر و الکن می باشد، و از همه مهمتر عزت، اقتدار و شکوهی که انقلاب ما در دنیا پیدا نموده و رفته رفته دنیا در حال الگو گیری از آن می باشد بر هیچ انسان منصفی پوشیده نیست و نیز در طول این ۳۸ سال خدمات و زحمات بسیار زیادی توسط دولتمردان در ادوار مختلف کشیده شده است شک و تردیدی نیست، اما آنچه که سبب بدبینی و دلسرد شدن مردم نسبت به انقلاب و ارزش ها می شود پرداختن به کمیت های بعضاً کاذب و آمارهای کذایی از پروژه های مکرر و بعضاً آنقدر بی ارزش و غیر قابل گفتار می باشد که کم و بیش آفت همه دولت ها می باشد به عبارتی همه ساله به بهانه دهه فجر برخی پروژه ها برای چندمین بار افتتاح شده و حتی گاهاً بر بسیاری از آنها نام پروژه گذاشتن اجحاف و نهایت کم توجهی و دهن کجی به مردم می باشد از جمله افتتاح مهد کودک، باشگاه بدن سازی، و ….

صرف نظر از واقعیت  و تکرار چندباره  افتتاح برخی پروژه ها آیا به فکر عواقب زیانبار و ایجاد بدبینی مردم نسبت به نظام و ارزش ها نیستیم؟ و آیا ما هنوز به این باور نرسیدیم که امام معصوم (علیه السلام) فرمودند: “النجاه فی الصدق” نجات در راستگویی است، البته اولین سوال وتوقع که در خصوص بیان آمار ها در افتتاح پروژه ها پیش می آید ایجاد اشتغال حتی به تعداد افتتاح ها می باشد. امسال در استان اعلام شد که بیش از ۱۹۵۰ پروژه افتتاح خواهد شد، آیا واقعاً به این تعداد شغل ایجاد شده است یا نه؟؟؟

آیا وقت آن نرسیده که درک درستی نسبت به این کلام معصوم پیدا کنیم که می فرماید: “النجاه فی الصدق ” و واقع بینانه تر به قضایا نگاه نموده و واقع بینانه تر با مردم صحبت نموده و خدمات واقعی را که نظام و دولت ها داشته اند را صادقانه بیان نموده و ترسی از شماتت های خیالی نداشته و از تخریبات احتمالی نهراسیم.

-از طرفی باور کنیم که مردم خوب می فهمند؟

-تفاوت بین خدمت و خیانت را خوب می دانند؟

-تفاوت بین پروژه های واقعی و آماری را می دانند؟

-تفاوت بین صداقت و تزویر را می دانند؟

-و اینکه منتقدان صرفاً تخریب گر نیستند؟

(این چند سطر را کسی نگاشته که دغدغه مند و فارغ از هر گونه جناح بندی و تعلق خاطر به جناح خاصی است)

هادی-گراوند

هادی گراوند

معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. یا عرض سلام خدمت حاج اقای گرواند و دوستان
  باید گفت نکته بسیار حساسی را اشاره فرمودید
  مثلا در کوهدشت ساختن یک اتاق عمل در بیمارستان امام خمینی و رد شدن یک لوله از داخل یک زمین نیاز به افتتاح شدن دارد یا شعور مردم را به بازی گرفتن است
  جناب بازوند فرموده اند که در کوهدشت ۹۸ پروژه و دررومشکان ۲۴ پروژه افتتاخ می شوند . خب یک نفر لطف بفرمایید و ما را از جهل مرکب برهاند و این ۱۲۲ طرخ کوهدشت و رومشکان را نام ببرد.
  اشتغال زایی چه می شود ؟ سهم لرستان و کوهدشت،رومشکان چه می شود؟
  اشتغالش برای اصفهان
  ابش ( قم رود) برای قم
  سد سازیش و استفاده از منابع آبیمان برای خوزستان
  و شعار و سیاست زدگی مطلق برای لرستان بی کس
  نمایندگان مردم در مجلس چه می کنند …
  وای از جهالت و تعصب در انتخاب
  وای از …

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط