سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۲:۱۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۵در ۷:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 239 بازدید کد خبر:64984 چاپ خبر

توزیع تغذیه اضطراری مورد نیاز ۲۵۶ خانوار روستاهای دلفان با استفاده از بالگرد

0

با همت جمعیت هلال احمر لرستان صورت گرفت؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان بیان کرد: در پی بارش برف سنگین ۷ بهمن ماه شاهد قطع شدن راه ارتباطی بعضی از روستاهای میربگ جنوبی، اتیوند جنوبی و کاکاوند غربی شهرستان دلفان بودیم. صارم رضایی ادامه داد: لذا با توجه به قطعی راه ارتباطی و مشکلات دارویی و غذایی مردم منطقه با پیگیری های […]

۱۳۹۵۰۱۰۸۱۵۳۹۱۲۲۶۶۷۴۱۶۶۰۳

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان بیان کرد: در پی بارش برف سنگین ۷ بهمن ماه شاهد قطع شدن راه ارتباطی بعضی از روستاهای میربگ جنوبی، اتیوند جنوبی و کاکاوند غربی شهرستان دلفان بودیم.

صارم رضایی ادامه داد: لذا با توجه به قطعی راه ارتباطی و مشکلات دارویی و غذایی مردم منطقه با پیگیری های نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس و فرماندار شهرستان دلفان و اقدامات ویژه جمعیت هلال احمر اقلام مورد نیاز این روستاها از طریق بالگرد توزیع شد.

وی عنوان کرد: از مهمترین اقلام توزیع شده می توان به برنج، روغن، شکر، قند، چای، انواع کنسرو و حبوبات و مرغ بصورت بسته بندی شده به تعداد ۲۵۶ خانوار اشاره کرد که از طریق بالگرد هوایی، پرسنل وامدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان دلفان در بین روستاهای حادثه دیده ناشی از برف همچون انبارته و گورمحمد و حاجی آباد تیزاب و کاظم تیزاب و علی آباد تیزاب و گچ بندی و دولبید و کریم آباد سرکشی و ورن شاخ  رزله توزیع گردید.

این مسئول افزود: جمعیت استفاده کننده از این اقلام ضروری بالغ بر ۱۲۸۷نفر بوده اند که این اقلام با حضور نماینده محترم مجلس مردم سلسله و دلفان و فرماندار شهرستان دلفان امروز۱۹بهمن ماه توزیع گردید.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط