سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۳:۱۳:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۵در ۷:۴۰ ب.ظ تعداد بازدید: 161 بازدید کد خبر:64981 چاپ خبر

وزارت نیرو درمورد تخصیص آب به لرستان تجدیدنظر کند

0

استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت: علی‌رغم اینکه لرستان تولیدکننده آب است ولی نمی‌تواند آب مورد نیاز سرمایه‌گذاران را تامین کند، لذا توقع داریم وزارت نیرو درمورد تخصیص آب به این استان تجدیدنظر کند. هوشنگ بازوند عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان با اشاره به رشد اعتبارات حوزه آب و همچنین بهره‌برداری […]

photo_2017-02-10_00-07-25

استاندار لرستان گفت: علی‌رغم اینکه لرستان تولیدکننده آب است ولی نمی‌تواند آب مورد نیاز سرمایه‌گذاران را تامین کند، لذا توقع داریم وزارت نیرو درمورد تخصیص آب به این استان تجدیدنظر کند.

هوشنگ بازوند عصر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای لرستان با اشاره به رشد اعتبارات حوزه آب و همچنین بهره‌برداری از سه سد در دولت یازدهم اظهار داشت: عملیات اجرایی متوقف شده دو سد بزرگ بختیاری و معشوره نیز آغاز شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه آب یکی از چالش‌های کشور است، اضافه کرد: اگر دولت و وزارت نیرو برای آب برنامه‌ریزی نکنند کشور در سال‌های آینده با مشکل جدی آب روبرو خواهد شد.

وی با تاکید به اینکه لرستان استانی ثروتمند است، تصریح کرد: برخی بجای کلمه کمتر توسعه‌یافته برای لرستان از لفظ محروم استفاده می‌کنند که ما از این کلمه خوشمان نمی‌آید.

این مسوؤل ادامه داد: ما نتوانسته‌ایم از ثروت‌های خدادادی استانمان استفاده کنیم و مردم را بر روی داشته‌هایمان جمع کنیم.

بازوند بهره‌برداری از آب را باعث حل مشکلات و رفع معضل اشتغال استان دانست و مطرح کرد: در طول برنامه ششم باید هزار میلیارد تومان در استان سرمایه‌گذاری شود تا بتوان از سرمایه‌های استان استفاده کرد.

استاندار لرستان با بیان اینکه لرستان علی‌رغم اینکه تولیدکننده آب است ولی نمی‌تواند آب مورد نیاز سرمایه‌گذاران را تامین کند، گفت: ما توقع داریم وزارت نیرو درمورد تخصیص آب به استان لرستان تجدیدنظر کند.

وی در پایان سخنان خود به تخصیص ۲ هزار مگاوات برق به لرستان اشاره کرد و افزود: هزار مگاوات توسط دولت سرمایه‌گذاری می‌شود که دکتر روحانی در این زمینه به استان لرستان توجه ویژه‌ای داشته است.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط