سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۵در ۹:۴۳ ق.ظ تعداد بازدید: 376 بازدید کد خبر:64944 چاپ خبر

عملیات اجرایی کارخانه آهک هیدراته پلدختر آغاز شد

0

با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن تجارت

عملیات اجرایی کارخانه تولید آهک صنعتی و بلوک‌های سبک گازی امروز با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن تجارت در شهرستان پلدختر آغاز شد. به گزارش کشکان، عملیات اجرایی کارخانه‌های تولید آهک صنعتی و هیدراته و تولید بلوک‌های سبک گازی و نانو کربنات کلسیم ظهر امروز با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت معدن تجارت و […]

۱۳۹۵۱۰۰۶۱۲۰۳۱۶۷۲۴۹۵۴۷۳۷۴

عملیات اجرایی کارخانه تولید آهک صنعتی و بلوک‌های سبک گازی امروز با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن تجارت در شهرستان پلدختر آغاز شد.

به گزارش کشکان، عملیات اجرایی کارخانه‌های تولید آهک صنعتی و هیدراته و تولید بلوک‌های سبک گازی و نانو کربنات کلسیم ظهر امروز با حضور کرباسیان معاون وزیر صنعت معدن تجارت و رئیس هیئت عامل ایمیدور، جعفری مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، استاندار لرستان، رئیس صنعت معدن لرستان و جمعی از مسئولان شهرستان پلدختر آغاز شد.

این کارخانه با ظرفیت تولید ۱۵۰ هزار تن در لرستان و بااعتباری بالغ‌بر هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال در شهرستان پلدختر اجرایی می‌شود و با راه‌اندازی آن زمینه اشتغال ۱۵۰ نفر به‌صورت مستقیم فراهم می‌شود.

محصول کارخانه‌های تولید آهک صنعتی و هیدراته و تولید بلوک‌های سبک گازی و نانو کربنات کلسیم، آهک صنعتی، آهک هیدراته، بلوک‌های گازی AAC و نانو کربنات کلسیم است.

طرح توسعه برای تولید بلوک‌های سبک گازی AAC و نانو کربنات کلسیم ازجمله طرح‌های توسعه‌ای سازمان ایمیدرو و بخش خصوصی در شهرستان پلدختر است.

دلیل انتخاب شهرستان پلدختر برای راه‌اندازی این کارخانه، کوهستانی بودن منطقه و عاری از پوشش گیاهی، نزدیک‌تر به محل مصرف استان خوزستان و صادرات به کشورهای حاشیه خلیج‌فارس، کیفیت سنگ‌آهک بالاتر از سایر نقاط پیشنهادی، دسترسی به آب رودخانه، افزایش اشتغال‌زایی در منطقه و دوری از مناطق مسکونی بوده است.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط