سرخط خبرها
امروز: پنج شنبه, ۲۸ دی , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۹:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ،‌ ۰۸:۱۰
۱۶ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۱۶ ب.ظ تعداد بازدید: 440 بازدید کد خبر:64896 چاپ خبر

چه کسی فرماندار خرم آباد شد؟!

0

مجید بیرانوند

کشکان/ مجید بیرانوند: جمعه شب ۱۶ بهمن ۹۵ سالن جلسات فرمانداری خرم آباد میزبان جمعی از خبرنگاران و مسئولین ارشد استان بود تا نظاره گر انتصاب فرماندار جدید این شهر باشند. اسد عبدالهی با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار خرم آباد منصوب شد و انتصابش خط پایانی بر تمام شایعات چند وقت اخیر، در […]

photo_2017-02-05_23-22-52

کشکان/ مجید بیرانوند: جمعه شب ۱۶ بهمن ۹۵ سالن جلسات فرمانداری خرم آباد میزبان جمعی از خبرنگاران و مسئولین ارشد استان بود تا نظاره گر انتصاب فرماندار جدید این شهر باشند.

اسد عبدالهی با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار خرم آباد منصوب شد و انتصابش خط پایانی بر تمام شایعات چند وقت اخیر، در مورد سرنوشت این منصب دولتی بود.

عبدالهی با اصالتِ دلفانی اهل خرم آباد بوده و دانشجوی دکترای جامعه شناسی است و پیش از این فرماندار ازنا بوده و در زمان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی، سابقه فرمانداری کوهدشت را نیز در کارنامه خود داشته و در زمان ریاست محمود احمدی نژاد، جز دار و دسته ی مغضوبینِ استاندارانِ وقت به شمار می آمد، به شکلی که درونِ اتاقش فقط رفت و آمد اکسیژن آزاد بود که اگر اجازه می یافتند آن را هم #قطع می کردند.

عبدالهی میراث دار دستگاهی شد که پیش از وی یکی از محبوب ترین فرماندارانِ ادوارش را به خود دیده بود؛ فرمانداری که در حوزه مسئولیتش تحولی چشم گیر به پا کرد. از نظم بخشیدن به پرونده احزاب و تشکل های مردم نهاد گرفته تا تبدیل خرم آباد به شهرِ کنسرت ها تا نظارت مستمر بر فعالیت شورای شهر و شهرداری خرم آباد به عنوان دستگاه بالادستی (بشکلی که پس از سالها شهرداری خرم آباد احساس پاسخگویی به یک نهاد بالادستی را در خود احساس می کرد)، همه و همه بخشی از این تحول چشم گیر بودند.

عبدالهی، جایگزین حبیب اله خجسته پوری شد که خبر انتصابش به عنوان سرپرست معاونت سیاسی-امنیتی-اجتماعی استانداری لرستان، موجی از خوشحالی را در بین جریان های مختلف سیاسی استان به راه انداخت.

قطعا عبدالهی بار سنگین این مسئولیت را بیش از هر کس دیگری درک کرده و همانند سابقه درخشانش در فرمانداری های مختلف، نهایت تلاشش را خواهد کرد که در این سمت هم کارنامه ای خوب از خود بر جای بگذارد.

پایگاه خبری کشکان ضمن تبریک به آقای عبدالهی، برای ایشان آرزوی موفقیت در این جایگاه را دارد.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط