سرخط خبرها
امروز: چهارشنبه, ۴ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۰۵:۰۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ بهمن ۱۳۹۵در ۹:۳۵ ق.ظ تعداد بازدید: 254 بازدید کد خبر:64889 چاپ خبر

افتتاح صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیمای مرکز لرستان

0

با حضور معاون اجرایی رییس جمهور؛

به گزارش کشکان، در این مراسم معاون رئیس جمهور گفت: در عصر افجار اطلاعات، زمینه برای فعالیت در عرصه خبر و تبلیغات فراهم شده است. محمد شریعتمداری افزود: هجوم اطلاعات جهت دار و منفی ذهن و فکر جوانان را هدف قرار داده اما نقش رسانه های همراه انقلاب و اسلام همچون مجاهدت های اول انقلاب […]

۷۲۰۰۴۵_۷۷۹

به گزارش کشکان، در این مراسم معاون رئیس جمهور گفت: در عصر افجار اطلاعات، زمینه برای فعالیت در عرصه خبر و تبلیغات فراهم شده است.
محمد شریعتمداری افزود: هجوم اطلاعات جهت دار و منفی ذهن و فکر جوانان را هدف قرار داده اما نقش رسانه های همراه انقلاب و اسلام همچون مجاهدت های اول انقلاب قابل تقدیر است.
وی افزود: دولت در چند سال در هر سال ۷۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد کرده که با توجه به نیاز کشور به طور سالانه به ۱ میلیون ۲۰۰ هزار شغل جدید با وضعیت مطلوب فاصله داریم.
شریعتمداری افزود: نمایندگان دولت در استان لرستان پیش بینی ۲۵ هزار شغل جدید در این استان را کرده اند که تاکنون ۱۷ هزار شغل به وجود آمده است.
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: در دولت جدید بیش ۶۰۰ روستای جدید گازرسانی شده اند که در مجموع ۷۰ درصد روستاهای استان گازرسانی شده اند و تلاش می شود این رقم به زودی به ۹۰ درصد برسد.
در این مراسم به طور همزمان از صفحه استانی خبرگزاری صدا و سیما و رادیو نمای لرستان رونمایی شد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط