سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۲:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۲ بهمن ۱۳۹۵در ۷:۱۴ ب.ظ تعداد بازدید: 841 بازدید کد خبر:64715 چاپ خبر

یک اصلاح طلب فرماندار خرم آباد می شود

0

بر اساس شنیده ها

بر اساس شنیده ها اسد عبداللهی گزینه ی استاندار لرستان برای تصدی سکان پر اهمیت فرمانداری خرم آباد است. این اهمیت از آن جهت است که چیزی به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نمانده است و ضرورت دارد یک نیروی حامی دولت در این سمت گمارده شود. عبداللهی، اصلاح طلب اهل دلفان که هم اکنون فرماندار […]

abdolahi4

بر اساس شنیده ها اسد عبداللهی گزینه ی استاندار لرستان برای تصدی سکان پر اهمیت فرمانداری خرم آباد است.

این اهمیت از آن جهت است که چیزی به انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نمانده است و ضرورت دارد یک نیروی حامی دولت در این سمت گمارده شود.

عبداللهی، اصلاح طلب اهل دلفان که هم اکنون فرماندار ازناست نامی است که امروز در فضای رسانه ای به ویژه رسانه های مجازی استان به عنوان گزینه ی نهایی استاندار لرستان برای فرمانداری مرکز استان منتشر و تکرار شد.

عبداللهی در زمان دولت اصلاحات به مدت ۴ سال فرماندار کوهدشت بود.

وی دارای مدرک فوق‌لیسانس جامعه‌شناسی است و سابقه‌ی مشاوری استاندار، دبیری شورای جوانان استان، مدیرکل امور اجتماعی و انتخابات استان، رئیس ستاد انتخابات استان و تالیف بیش از ۲۰ جلد کتاب و مقاله‌ی علمی را در کارنامه خود دارد.

عبدالهی همچنین ۲۵ سال تدریس در مراکز آموزش عالی را تجربه کرده است.

باید دید در آخرین موعد مقرر توسط استاندار یعنی شنبه آینده عبداللهی فرماندار خرم آباد می شود یا گزینه های دیگری هم چون ولی اله میرزایی اصل و…

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. به احتمال قوی ایستگاه بعد از عبد الهی سازمان صنعت ، معدن وتجارت می باشد که نیرویی اصلاح طلب از نسل دوم طی هفته آینده عهد ه دار آن خواهد شد.

  [پاسخ]

 2. مگرقراراست غیرازاصلاح طلبان کسی دیگرباشد!!!!!!!!

  [پاسخ]

 3. شک نکنیدجناب عبدالهی اصلاح طلب نیست.حیفه جانشین آقای خجسته پورایشان بیاد.

  [پاسخ]

 4. با حفط احترام برای جناب عبدالهی
  بایدعرض کنم ایشان در صدارت فرمانداری کوهدشت.بیشتر به فرماندار ورزش و کوهنوردی مشهور بودند تا یک مدیر اجرایی و نماینده دولت در رسیدگی به امور مردم
  با عرض پوزش

  [پاسخ]

 5. وقتی جناب استانداراعلام میکنندکه بنده ازهیچ جناحی نیستم جناب عبدالهی هم بایداصلاح طلب شوند.ایشان آدم محافظه کاری بیش نیستند.چرااصلاح طلبان ساکتند.

  [پاسخ]

 6. خدانکنه این آقا بشه فرماندار. ??

  [پاسخ]

 7. امروز نه زمان اصولگرا است نه اصلاح طلب زمانه منفعت طلبان است.چرا .!کسانی که دردولت راستگویان بودند دردولت تدبیرامید هم هستندمگر قحط رجال شده ،برای یک فرمانداربااین همه نیرو جوان ومتخصص.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط