سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۵:۴۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۵در ۲:۳۸ ب.ظ تعداد بازدید: 170 بازدید کد خبر:64654 چاپ خبر

۱۹۰۰ پروژه در لرستان هم‌زمان با ایام دهه فجر افتتاح می‌شوند

0

استاندار لرستان از افتتاح هزار و ۹۹۴ پروژه در لرستان همزمان با ایام دهه فجر خبر داد. به گزارش کشکان به نقل از مهر، هوشنگ بازوند عصر دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به پروژه های دهه فجر اظهار داشت: پروژه های دهه فجر از زمان سفر وزیر نیرو به لرستان آغاز به افتتاح […]

۲۳۵۷۰۱۶

استاندار لرستان از افتتاح هزار و ۹۹۴ پروژه در لرستان همزمان با ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش کشکان به نقل از مهر، هوشنگ بازوند عصر دوشنبه در نشست با خبرنگاران با اشاره به پروژه های دهه فجر اظهار داشت: پروژه های دهه فجر از زمان سفر وزیر نیرو به لرستان آغاز به افتتاح شده و تا پایان دهه فجر هزار و ۹۹۴ پروژه افتتاح می شود.

وی اعتبار هزینه شده برای این تعداد پروژه را دو هزار و ۸۹ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: همچنین در ایام دهه فجر ۲۶۹ پروژه با اعتبار دو هزار و ۲۶۱ پروژه کلنگ زنی می شوند.

استاندار لرستان شاه بیت پروژه هایی که قرار بوده کلنگ زنی شوند را نیروگاه هزار مگاواتی خرم آباد دانست و بیان داشت: بیشترین حجم پروژه های دهه فجر با ۵۳ درصد مربوط به حوزه صنعت و معدن و اعتبار هزار و ۱۲۰ میلیارد تومان است.

بازوند با بیان اینکه همچنین بیشترین حجم پروژه هایی که قرار بوده کلنگ زنی شود مربوط به وزارت نیرو با اعتبار دو هزار میلیارد تومان است، گفت: در ایام دهه فجر در شهرستان دورود ۷۸ پروژه، در خرم آباد ۴۱۱ پروژه، در کوهدشت ۹۸ پروژه، در سلسله ۱۰۹ پروژه و در الیگودرز ۱۹۵ پروژه افتتاح می شود.

وی همچنین از افتتاح ۷۸ پروژه در پلدختر، ۲۰۷ پروژه در دلفان، ۸۷ پروژه در دوره چگنی، ۱۷۷ پروژه در بروجرد، ۸۸ پروژه در ازنا و ۲۴ پروژه در رومشکان در ایام دهه فجر خبر داد.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. ای کاش معشوره بود همه این طرها فداش میشودند مردم تا کی باید صبر کنن

    [پاسخ]

  2. جناب مهندس بازوند اگه لطف کنید ۲۴پروژه رومشگان را نام ببرید ممنون میشم چون اگه بنده بچه رومشگانم هیچی نیست حالا شما میفرماید حتما هست

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط