سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۹:۵۹:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۵در ۲:۲۰ ب.ظ تعداد بازدید: 436 بازدید کد خبر:64637 چاپ خبر

استیضاح وزیر آموزش و پرورش

0

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با ۳۷ امضا به هیئت رئیسه تقدیم شد. به گزارش تسنیم، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با امضای ۳۷ تن از نمایندگان مجلس به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد و گفت: طرح […]

۵۷۳۷۵۶۱۰

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با ۳۷ امضا به هیئت رئیسه تقدیم شد.

به گزارش تسنیم، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش با امضای ۳۷ تن از نمایندگان مجلس به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد و گفت: طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش برای بررسی‌های بیشتر از سوی هیئت رئیسه مجلس به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع داده شد.

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به موارد استیضاح وزیر آموزش و پرورش، گفت: فساد مالی در بانک سرمایه، تأخیر در پرداخت حقوق فرهنگیان و نیز عزل و نصب‌های سیاسی در سطوح کلان و خرد در مدیریت مدارس از موارد استیضاح وزیر آموزش و پرورش است.

دانش آشتیانی چندی پیش توانست از مجموع ۲۷۴ رأی مأخوذه نمایندگان، با ۱۵۷ رأی موافق، ۱۱۱ رأی مخالف و ۶ رأی ممتنع اعتماد وکلای ملت را کسب کند.

دیدگاه

  1. خدا لعنت کند این وزیران گند زده وسیاسی را که دارند انقلاب اسلامی را از ارزشهای اصیل دور می کنند ،وفرهنگیان را از انقلاب اسلامی دلسرد می کنند

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط