سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۳:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۱۰ بهمن ۱۳۹۵در ۱:۴۵ ب.ظ تعداد بازدید: 604 بازدید کد خبر:64624 چاپ خبر

لزوم تخلیه ساختمان تخریبی دانشگاه پیام نور کوهدشت+ تصاویر

0

ساختمان اداری دانشگاه پیام نور کوهدشت به علت فرسوده بودن بیش از حد برای کارکنان و دانشجویان این مرکز به شدت ناایمن شده است. در حالی که ریزش ساختمان پلاسکو در تهران افکار عمومی کشور را متوجه خطرات اماکن و بافت های فرسوده نموده است، در استان لرستان و شهرستان کوهدشت نیز کم از این […]

photo_2017-01-31_17-43-32

ساختمان اداری دانشگاه پیام نور کوهدشت به علت فرسوده بودن بیش از حد برای کارکنان و دانشجویان این مرکز به شدت ناایمن شده است.

در حالی که ریزش ساختمان پلاسکو در تهران افکار عمومی کشور را متوجه خطرات اماکن و بافت های فرسوده نموده است، در استان لرستان و شهرستان کوهدشت نیز کم از این مکان ها وجود ندارد که آبستن حوادث ناگوار هستند.

photo_2017-01-31_17-16-57

ساختمان اداری دانشگاه پیام نور کوهدشت با ترک های عمیق و بی شمار و عمر طولانی به هیچ وجه قابلیت استفاده برای صدها دانشجوی این مرکز را ندارد و می بایست در اسرع وقت تخلیه شود.

استفاده از این بنا در حالی صورت می گیرد که ساختمان تکمیل شده ی این دانشگاه در منطقه ی داودرشید علی رغم هزینه های بالا هنوز به بهره برداری نرسیده است و بیم آن می رود به سرنوشت ساختمان ۳ میلیارد تومانی دانشگاه آزاد اسلامی در منطقه ی تنگ قلعه دچار شود که به علت عدم استقبال دانشجویان بلااستفاده رها شد و هم اکنون با اجاره ی اندک به یک مرکز آموزشی دیگر اجاره داده شده است.

ساختمان منطقه ی داودرشید دانشگاه پیام نور کوهدشت به گفته ی محمدرضا جعفری رئیس وقت دانشگاه پیام نور لرستان بنا بود مهرماه ۹۳ به بهره برداری برسد.

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط