سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۳:۱۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۰ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۲۵ ب.ظ تعداد بازدید: 349 بازدید کد خبر:64616 چاپ خبر

۳ بیمارستان در شهرهای خرم آباد، بروجرد و کوهدشت ساخته می شود

0

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:

کوروش ساکی در گفتگو با مهر در سخنانی با اشاره به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت لرستان اظهار داشت: در این راستا احداث بیمارستان جایگزین شهدای عشایر در خرم آباد، دو بیمارستان در کوهدشت و دورود در دستور کار قرار گرفته که اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده است. وی با […]

IMG10282628

کوروش ساکی در گفتگو با مهر در سخنانی با اشاره به اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت لرستان اظهار داشت: در این راستا احداث بیمارستان جایگزین شهدای عشایر در خرم آباد، دو بیمارستان در کوهدشت و دورود در دستور کار قرار گرفته که اقدامات اولیه در این زمینه انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه زمین های این بیمارستان ها تامین شده است عنوان کرد: ساخت ۱۰۰ هزار متر مربع مرکز بهداشتی و درمانی در مناطق روستایی و محروم یکی دیگر از پروژه های اقتصاد مقاومتی در سطح استان است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه احداث این میزان فضای بهداشتی و درمانی در مرحله واگذاری به پیمانکار هستند عنوان کرد: ۵۰ درصد اعتبارات این پروژه ها از محل اعتبارات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تامین و ما بقی از ظرفیت خیرین و استانداری لرستان استفاده می شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بیمارستان دوم کوهدشت باید تا اسفند امسال ۵۰درصد پیشرفته فیزیکی میداشت،سال ۹۴ میبایست ۱۵ملیارد هزینه ساخت میشد و ۹۵ ده میلیارد،در صورتی که هنوز تکلیف زمین ان هم مشخص نیست.
  علت اصلی آن نیز ضعف مدیریتی سیستم ملوک طوایفی شبکه بهداشت…
  البته به زودی تمام مستندات…را رسانه ای خواهیم نمود
  لطفا در ج نمایید،عکس گرفتم جناب دوست محمدی از کامنت های دیگر نیز تصویر دارم
  لطفا ایم موضوع را درج نمایید

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط