سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۰:۰۱:۲۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۵در ۵:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 290 بازدید کد خبر:64526 چاپ خبر

راه دسترسی۴۴۰ روستا در دلفان مسدود است/ قطعی برق در ۲۵ روستا

0

فرماندار دلفان با اشاره به مسدود شدن راه دسترسی ۴۴۰ روستای این شهرستان بر اثر بارش برف گفت: همچنین ۲۰ تا ۲۵ روستای این شهرستان با قطعی برق مواجه شده اند. به گزارش مهر، جعفر طولابی ظهر جمعه در شورای عالی مدیریت بحران لرستان در دلفان در سخنانی با اشاره به بارش برف سنگین در […]

۰۴۷۵۲۲۰۴۸۰۲۴۸۶۶۸۲۳۷۰

فرماندار دلفان با اشاره به مسدود شدن راه دسترسی ۴۴۰ روستای این شهرستان بر اثر بارش برف گفت: همچنین ۲۰ تا ۲۵ روستای این شهرستان با قطعی برق مواجه شده اند.

به گزارش مهر، جعفر طولابی ظهر جمعه در شورای عالی مدیریت بحران لرستان در دلفان در سخنانی با اشاره به بارش برف سنگین در لرستان اظهار داشت: بارش برف در این شهرستان از ساعات اولیه شب گذشته شروع شده و هنوز ادامه دارد.

وی با اشاره به اعلام آمادگی به همه دستگاه های امدادی و اجرایی عنوان کرد: بر اساس آخرین آمار تا کنون شاهد بارش ۵۰ سانتی متر برف در شهر نورآباد و ۸۰ سانتی متر تا یک متر برف در مناطق کوهستانی بوده ایم.

فرماندار دلفان با تاکید بر اینکه هم اکنون تردد در محورهای اصلی دلفان به خصوص در محورهای گشور، گاماسیاب و گاوکش با کندی صورت می گیرد، گفت: با این وجود امکانات موجود پاسخگوی نیاز نیست و با توجه به حجم سنگین برف و همچنین طول مسیر و محورها باید تجهیزات افزایش پیدا کنند.

طولابی در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر اغلب محورهای روستایی دلفان مسدود است، عنوان کرد: در حال حاضر راه ۴۴۰ روستای این شهرستان مسدود بوده و نیازمند بازگشایی هستند.

وی همچنین با اشاره به قطع بودن برق ۲۰ تا ۲۵ روستای دلفان بیان داشت: هم اکنون این تعداد روستا در خاموشی به سر می برند که با فعالیت مستمر شرکت برق امیدواریم به زودی کار روشنایی برق این روستاها انجام گیرد.

فرماندار دلفان با تاکید بر اینکه خوشبختانه در بحث سوخت رسانی به روستاها مشکل خاصی وجود ندارد، افزود: سوخت مورد نیاز برای روستاها ذخیره سازی شده است.

طولابی با تاکید بر اینکه تا کنون افت فشار گاز نداشته ایم، ادامه داد: در حال حاضر در نقاط روستایی با قطع سیستم های مخابراتی مواجه هستیم و با توجه به مسدود بودن راه های روستایی فعلا امکان رفع این مشکل وجود ندارد.

فرماندار دلفان با اشاره به اینکه عوامل هلال احمر در پایگاه گاماسیاب مستقر هستند و تا کنون اقدامات امدادی را به خوبی انجام داده اند، اظهار داشت: در سطح شهر نورآباد نیز با محدودیت هایی مواجه هستیم که ضرورت دارد با برف روبی این مشکلات رفع شوند.

طولابی با بیان اینکه در حال حاضر مشکلاتی در چهار محور میربگ جنوبی، نورآباد – امامزاده بابا بزرگ، اولاد قباد – کاکاوند غربی و همچنین حومه شهر نورآباد وجود دارد، افزود: در مسیر این محورها روستاهای زیادی وجود دارد که نیازمند بازگشایی سریع راه ها هستند.

 

 

 

برچسب‌ها , ,

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط