سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۳:۲۶:۵۴آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۲۲ ب.ظ تعداد بازدید: 439 بازدید کد خبر:64371 چاپ خبر

بهره‌برداری از پنج چهارخطه‌ لرستان در ایام دهه فجر/ مردم کوهدشت با جاده مرگ خداحافظی می کنند؟!

0

معاون راه و شهرسازی لرستان خبر داد:

معاون راه و شهرسازی لرستان از بهره‌برداری پنج چهارخطه‌ استان خبر داد. مهندس صادق مریدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،  اظهار کرد: در ایام‌الله دهه فجر ۵ چهارخطه استان به بهره‌برداری می‌رسند. وی اضافه کرد: این چهارخطه‌ها شامل بروجرد – توره، الیگودرز – خمین، الیگودرز- تقاطع کزنار، خرم‌آباد – کوهدشت و خرم‌آباد – پلدختر هستند. […]

n00117501-b

معاون راه و شهرسازی لرستان از بهره‌برداری پنج چهارخطه‌ استان خبر داد.

مهندس صادق مریدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،  اظهار کرد: در ایام‌الله دهه فجر ۵ چهارخطه استان به بهره‌برداری می‌رسند.

وی اضافه کرد: این چهارخطه‌ها شامل بروجرد – توره، الیگودرز – خمین، الیگودرز- تقاطع کزنار، خرم‌آباد – کوهدشت و خرم‌آباد – پلدختر هستند.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان ادامه داد: در حال حاضر ۱۱ کیلومتر از چهارخطه الیگودرز – خمین، ۱۲ کیلومتر بروجرد – توره، ۴ کیلومتر خرم‌آباد – کوهدشت و ۵ کیلومتر خرم‌آباد – پلدختر باقی مانده که تا ایام‌الله دهه فجر به اتمام و بهره‌برداری می‌رسند.

مریدی گفت: برای پروژه‌های مذکور ۵۲ میلیارد تومان هزینه شده است.
وی در ادامه با اشاره وضعیت راه‌های روستایی استان اظهار کرد: در حال حاضر ۶۰۰۰ کیلومتر راه روستایی در استان وجود دارد که ۵۲۰۰ کیلومتر آن شوسه و آسفالتی، ۱۱۰۰ کیلومتر غیرآسفالته و ۷۰۰ کیلومتر خاکی است که ۲۵ میلیارد تومان اعتبار برای آسفالت و نگهداری همزمان از این راه‌ها هزینه می‌خواهد.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی لرستان یادآور شد: سالانه به ۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی راه‌های روستایی، نگهداری و روکش آسفالت این جاده‌ها نیاز است.

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. از جاده کوهدشت خرم اباد بیش تر ۲۰ کیلومتر باقی مونده

    [پاسخ]

  2. باسلام از محاسن جاده های استان اینه شاد میریم و شادروان برمیگردیم و درپایان نقش بسزایی در تنظیم جمعیت داره و از نظر درمانی هم برای افراد دارای سنگ کلیه مفیده و سنگ خودشونو میندازن

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط