سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۴:۰۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۵در ۱۲:۰۸ ب.ظ تعداد بازدید: 321 بازدید کد خبر:64364 چاپ خبر

حضور مدیرکل آموزش و پرورش لرستان و نماینده ی خرم آباد در منزل شهید زنده سید نورخدا موسوی

0

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان با بیان این که اقتدار و عزت کشور مدیون شهدا و جانبازان است، گفت: ما باید در مسیر اهداف شهدا و جانبازان گام برداریم.  به گزارش کشکان، خدانظر دریکوند با حضور در منزل شهید زنده لرستان سید نور خدا موسوی، حضرت زینب (س) را پیامبر انقلاب امام حسین […]

photo_2007-01-01_01-10-21

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان با بیان این که اقتدار و عزت کشور مدیون شهدا و جانبازان است، گفت: ما باید در مسیر اهداف شهدا و جانبازان گام برداریم.

 به گزارش کشکان، خدانظر دریکوند با حضور در منزل شهید زنده لرستان سید نور خدا موسوی، حضرت زینب (س) را پیامبر انقلاب امام حسین (ع) معرفی کرد و افزود: زینب (س) متعلق به یک برهه از تاریخ نبوده و هنوز هم زینب هایی وجود دارند که حاضرند با صبرو پایداری و استقامت ستودنی خود از آرمان و اعتقادات خود دفاع کنند و این سختی ها را به زیبایی تصویر کرده و با عشق سپری کنند .

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان با بیان این که سید نور خدا موسوی زنده مانده تا ثابت کند شرافت، عفت، پاکدامنی و عزت زنان ایرانی وجود دارد، تصریح کرد: خانواده شهدا و جانبازان باید افتخار کنند که خداوند با عنایت خاص، آنها را در معرض امتحان خود قرار داده  است.

وی گام برداشتن در مسیر شهدا را وظیفه مسئولین و مدیران عنوان کرد و افزود: بهترین رهروی و دفاع از آرمان های شهدا خدمت صادقانه به مردم و انجام وظیفه است.

دریکوند با اشاره به این که ما باید در مسیر اهداف شهدا و جانبازان گام برداریم، تاکید کرد: در مسیر دشوار آموزش و پرورش نیازمند دعای خیر خانواده های معظم شهدا و جانبازان و مردم شریف و قدرشناس هستیم.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط