سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۲:۲۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۹ دی ۱۳۹۵در ۶:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 350 بازدید کد خبر:64285 چاپ خبر

حضرت آیت الله «معشوره» را دریابید/ ۱۱۰ هزار رأی نشانه ی قدرشناسی این مردم است

0

به دنبال موضعگیری و مخالفت غیرمنطقی جامعه روحانیت استان خوزستان خاصه اعضای مجلس خبرگان این استان نسبت به احداث سد معشوره (اینجا)، برخی کنشگران اجتماعی و فرهنگی شهرستان کوهدشت و استان لرستان خواستار همراهی اعضای مجلس خبرگان این استان با جریان مطالبه گر احداث سد حیاتی معشوره شده اند. پیشتر در این خصوص شاهد پیگیری […]

۱۴۴۸۷۱۳۵۱۱۱۰۸_Rouhollah Vahdati-8-th3

به دنبال موضعگیری و مخالفت غیرمنطقی جامعه روحانیت استان خوزستان خاصه اعضای مجلس خبرگان این استان نسبت به احداث سد معشوره (اینجا)، برخی کنشگران اجتماعی و فرهنگی شهرستان کوهدشت و استان لرستان خواستار همراهی اعضای مجلس خبرگان این استان با جریان مطالبه گر احداث سد حیاتی معشوره شده اند. پیشتر در این خصوص شاهد پیگیری و واکنش های مثبتی از سوی حجج اسلام میرعمادی و طهماسبی نمایندگان محترم ولی فقیه در استان و شهرستان کوهدشت در این رابطه بوده ایم.

محضر مبارک حضرت آیت الله مبلغی نماینده محترم لرستان در مجلس خبرگان رهبری

با عرض سلام و آرزوی توفیق برای جنابعالی و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

بی شک خدمات خانواده جنابعالی بخصوص مرحوم حضرت آیت الله مروجی در ترویج تفکرات اسلامی در استان لرستان و بخصوص شهرستان کوهدشت بر کسی پوشیده نیست و به حکم من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق وظیفه خود می دانیم نهایت تشکر و امتنان خود را از این مهم به محضر جنابعالی ابراز داریم.

جناب آقای مبلغی مردم محروم شهرستان کوهدشت مردمی نجیب و قدردان می باشند که گوشه ای از آن را در ماجرای انتخابات خبرگان در حق جنابعالی و خانواده محترمتان با حدود صد و ده هزار رأی به نمایش گذاشتند. حاج آقا همانطور که مستحضرید، یکی از مشکلات کوهدشت مشکل آب می باشد، تصویب سد معشوره یکی از اقدامات نظام جمهوری اسلامی در راستای حل این مشکل می باشد، اما متأسفانه اجرای آن با موانع متعددی روبه رو شده است به نحوی که اقدامات نمایندگان ادوار مختلف تا کنون به نتیجه مورد نظر نرسیده است.

بدینوسیله از جنابعالی دعوت و درخواست می شود به منظور کمک به اجرایی شدن این پروژه در حد توان تلاش فرمایید، تا گامی در رفع محرومیت مردم برداشته شود. بی شک مردم شهرستان کوهدشت همچون گذشته قدردان جنابعالی خواهند بود.

و من الله التوفیق

فردین سماقی- دبیر آموزش و پرورش

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. هیچ کس در این شهرستان از ترس میز ریاست نمیتونه صدای مردم محروم ین دیار را به اون بالا بالاها برسونه

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط