سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۰:۳۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۷ دی ۱۳۹۵در ۱:۲۴ ب.ظ تعداد بازدید: 695 بازدید کد خبر:64228 چاپ خبر

دفتر محمدرضا عباسی فرد مشاور کوهدشتی مرحوم هاشمی در مجمع تشخیص مصلحت نظام پلمپ شد

0

یکی از مشاوران رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از پلمپ دفاتر مشاوران آیت‌الله در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد. مرتضی الویری در گفت‌وگو با ایلنا با تایید خبر پلمپ دفتر برخی از مشاوران آیت الله هاشمی در مرکز تحقیقات گفت: دفتر مشاوران آیت الله هاشمی در این مرکز پلمپ شده […]

ثبت-نام-محمدرضا-عباسی-فرد-در-مجلس-خبرگان-لرستان-۱

یکی از مشاوران رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از پلمپ دفاتر مشاوران آیت‌الله در مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر داد.

مرتضی الویری در گفت‌وگو با ایلنا با تایید خبر پلمپ دفتر برخی از مشاوران آیت الله هاشمی در مرکز تحقیقات گفت: دفتر مشاوران آیت الله هاشمی در این مرکز پلمپ شده اما دلیل آن اعلام نشده است.او افزود: دو روز قبل تلفنی موضوع پلمپ دفتر را اطلاع دادند و روز گذشته گفتند موقتا جایگزینی برای دفتر در مکانی دیگر در نظر گرفته می‌شود اما امروز گفتند این  جایگزین مشخص نشده و به بنده اعلام شد تا شنبه و تا مشخص شدن وضعیت صبر کنم.

الویری گفت: مشاوران هاشمی در همه حوزه ها دفاترشان پلمپ شده است.

وی ادامه داد: دفاتر علی‌محمد بشارتی ، رستگاری، عباسی‌فرد و یاسر هاشمی نیز پلمپ شده است.

در همین رابطه محمود علیزاده طباطبایی روز دوشنبه به ایرنا گفت: این اقدام قضایی نبوده و از طرف مجموعه اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام انجام شده است.

دفتر یاسر هاشمی، علی محمد بشارتی، مرتضی الویری، حجج اسلام عباسی فرد، نوری شاهرودی، لطفی، رستگاری، یونسی ومرادی که از مشاوران رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بوده اند، در طبقه هشتم ساختمان مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع پلمپ شده است.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. چرا حرف منطقی را نباید باور کنیم ایشان مشاور هاشمی بودند خوب الان که ……………

  [پاسخ]

 2. چرا باید همه چیز را سیاسی ببینیم خوب هاشمی به رخمت خدا رفته دیگه کسی که یاد مشاورش این ها نیستند مگه میشه فرد جدید مشاورش این ها باشند

  [پاسخ]

 3. سایت کشکان این که خبر نیست ، شیطنت است ،خوب ایت الله به رحمت خدارفت ،قطعا یکی دیگر از بزرگان جانشین می شود با مشاوران جدید ،مردم که بی عقل نیستند ،اگر خبر نداری از مطالب علمی ،

  [پاسخ]

 4. یکی از افراد مسئول طی مصاحبه ای عنوان کرده بود که پلمپ شدن دفاتر مربوط به مشاوران مرحوم هاشمی به خاطر جمع آوری و جلوگیری از پراکندگی اسناد مرتبط با آن مرحوم و سر و سامان دادن به مدارک می باشد.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط