سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۱:۳۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۶ دی ۱۳۹۵در ۶:۳۶ ب.ظ تعداد بازدید: 188 بازدید کد خبر:64202 چاپ خبر

راه‌اندازی مرکز نگهداری افراد کارتن‌خواب در خرم آباد

0

با همکاری فرمانداری‌، شهرداری خرم‌آباد و اداره کل بهزیستی استان

شهردار خرم آباد از راه‌اندازی مرکز نگهداری افراد کارتن‌خواب در محله آسیب پذیر “گل سفید” خرم آباد خبر داد. یحیی عیدی بیرانوند‌ اظهار داشت: مرکز نگهداری افراد کارتن‌خواب با همکاری فرمانداری‌، شهرداری خرم‌آباد و اداره کل بهزیستی استان راه‌اندازی می‌شود. وی افزود: این مرکز که در محله گل‌سفید قرار دارد از سوی اداره بهزیستی استان […]

عکس-کارتن-خوابی-در-ملک-آباد-avalinha-com-3

شهردار خرم آباد از راه‌اندازی مرکز نگهداری افراد کارتن‌خواب در محله آسیب پذیر “گل سفید” خرم آباد خبر داد.

یحیی عیدی بیرانوند‌ اظهار داشت: مرکز نگهداری افراد کارتن‌خواب با همکاری فرمانداری‌، شهرداری خرم‌آباد و اداره کل بهزیستی استان راه‌اندازی می‌شود.

وی افزود: این مرکز که در محله گل‌سفید قرار دارد از سوی اداره بهزیستی استان به شهرداری تحویل داده شده است.

شهردار خرم آباد ظرفیت نگهداری این مرکز را ۷۰ تا ۸۰ نفر عنوان داشت و تصریح کرد: البته تعداد افراد کارتن خواب سطح شهر کمتر ازاین رقم است.شهردار ادامه داد: این مرکز در جهت حمایت از افراد کارتن‌خواب با توجه به فرارسیدن فصل سرما و بی‌سرپناه بودن این افراد راه‌اندازی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: از دیگر مزایای راه‌اندازی این مرکز حفظ چهره و سیمای شهر است، زیرا وجود افراد کارتن‌خواب دیدگاه نامطلوبی در ذهن شهروندان و گردشگران ایجاد می‌کند.

این مسئول به اقداماتی که قرار است در این مرکز انجام شود اشاره کرد و عنوان داشت: افراد جمع‌آوری شده پس از انتقال به مرکز و غربالگری تعیین تکلیف خواهند شد. پس از غربالگری هرکدام از این افراد به نهادهای مربوطه تحویل داده می‌شوند.

عیدی بیرانوند در ادامه با تاکید بر اینکه اعتبار مورد نیاز برای نگهداری این افراد در زمینه تامین غذا و دیگر موارد برعهده شهرداری است، گفت : مجموعه شهرداری خرم‌آباد از هرگونه اقدام در خصوص ساماندهی افراد کارتن‌خواب حمایت می‌کند.

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط