سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۲۶ دی , ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۴:۲۲آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ ،‌ ۰۹:۳۲
۲۶ دی ۱۳۹۵در ۱:۲۳ ب.ظ تعداد بازدید: 377 بازدید کد خبر:64162 چاپ خبر

دستگیری قاچاقچی عمده موادمخدر در کوهدشت/ تفتیش منازل خرده فروشان

0

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت

فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این شهرستان خبر داد. سرهنگ پاسدار “یاراله عبدی ” در گفت و گو با خبرنگار کشکان، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی یک قاچاقچی عمده مواد مخدر که تحت تعقیب ماموران انتظامی و مرجع قضایی بود را دستگیر نمودند. فرمانده […]

IMG_20170111_162719
فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت از دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ پاسدار “یاراله عبدی ” در گفت و گو با خبرنگار کشکان، گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی یک قاچاقچی عمده مواد مخدر که تحت تعقیب ماموران انتظامی و مرجع قضایی بود را دستگیر نمودند.
فرمانده انتظامی شهرستان کوهدشت در این خصوص بیان داشت،‌ شخصی به هویت معلوم که به اتهام مشارکت در راه اندازی کارگاه تولید هروئین و نگهداری ۲۵٫۵ کیلو گرم هروئین و ۶ کیلوگرم مرفین تحت تعقیب این پلیس بود توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی دلالت داده شد.
وی ادامه داد: متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به همراه تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی گردید.
سرهنگ عبدی بیان داشت: در راستای طرح برخورد با خرده فروشان مواد مخدر،‌ عوامل انتظامی شهرستان در نقاط مختلف اقدام به بازرسی سه باب منزل فروشندگان مواد مخدر نموده که در این راستا مقادیری مواد مخدر به همراه آلات مصرف و تعدادی مهمات را کشف و تعداد ۳ نفر متهم را دستگیر و به مرجع قضایی معرفی نمودند.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. خدا قوت آقای یاری زاده

  [پاسخ]

 2. سلام علیکم
  خداقوت نیروی انتظامی
  خسته نباشی جناب سرهنگ
  خداقوت لک زبانِ مقتدر و مخلص
  احسنت

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط