سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۳:۴۰:۲۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ دی ۱۳۹۵در ۲:۳۰ ب.ظ تعداد بازدید: 927 بازدید کد خبر:64125 چاپ خبر

کاشت نهال در تونل کبکان آزاد راه پل زال+ تصاویر

0

به گزارش خبرنگار کشکان، امیر محمدی نژاد رییس اداره محیط زیست پلدختر گفت: به مناسبت هفته هوای پاک روز جمعه مورخ ۹۵/۱۰/۲۴ مسیر ورودی تونل کبکان واقع در آزاد راه خرم زال نهال کاری و بذرکاری شد. در این همایش که توسط اداره حفاظت محیط زیست پلدختر و با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان و […]

به گزارش خبرنگار کشکان، امیر محمدی نژاد رییس اداره محیط زیست پلدختر گفت: به مناسبت هفته هوای پاک روز جمعه مورخ ۹۵/۱۰/۲۴ مسیر ورودی تونل کبکان واقع در آزاد راه خرم زال نهال کاری و بذرکاری شد. در این همایش که توسط اداره حفاظت محیط زیست پلدختر و با همکاری اداره منابع طبیعی شهرستان و انجمن کوهنوردی شهرستان پلدختر برگزار شد، ابتدا امیر محمدی نژاد مسئول اداره محیط زیست پلدختر ضمن تبریک این هفته که امسال با شعار همه باهم بسوی هوای پاک نامگذاری شده در خصوص اهمیت محیط زیست و هوای پاک و همچنین کاشت نهال بلوط و دیگر گونه های سازگار با آب و هوای استان سخنرانی کرد.

در این حلقه زیست محیطی مظفر افشار فعال و تلاشگر زیست محیطی که از مهمانان ویژه این همایش بود در خصوص چگونگی کاشت بذر و نهال بلوط و دیگر گونه ها توضیحاتی ارائه داد.

در این همایش زیست محیطی که به منظور ارتقاء فرهنگ محیط زیست و حفظ درختان بلوط که میراث زاگرس هستند، مهندس میررضایی مسئول منابع طبیعی شهرستان، پارسایی فر فعال زیست محیطی در بخش سمندر لرستانی و همچنین تورج حیدرپور مسئول انجمن کوهنوردی شهرستان در خصوص اهمیت محیط زیست و منابع طبیعی صحبت کردند.

همچنین از مظفر افشار پدر بلوط و فعال و تلاشگر زیست محیطی توسط امیر محمدی نژاد مسئول اداره محیط زیست پلدختر تقدیر بعمل آمد.

بعداز ایجاد حلقه زیست محیطی دوستداران محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان پلدختر در منطقه تونل کبکان که توسط مدیریت محترم آزاد راه خرم زال جانمایی شده بود به کاشت نهال و بذر بلوط و دیگر گونه ها نمودند.

به امید روزی که همه همیار محیط زیستمان باشیم.

۲

۴

۵

۷

۹

۱۰

۳۳۳۳

۶

۸۱۱۱۱۱

 

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط