سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۲:۵۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۵ دی ۱۳۹۵در ۲:۱۸ ب.ظ تعداد بازدید: 152 بازدید کد خبر:64122 چاپ خبر

مشاهده نشدن آنفولانزای حاد پرندگان در شهرستان کوهدشت

0

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: آنفولانزای حاد پرندگان در این شهرستان مشاهده نشده است. طولابی گفت: به منظور جلوگیری از بروز آنفولانزای حاد پرندگان و ارتقای سطح سلامت جامعه، مردم باید علاوه بر رعایت موازین بهداشتی از خرید طیور زنده نیز خودداری کنند. وی افزود: همچنین باید از شکار پرندگان مهاجر، عرضه و […]

آنفلوانزای-فوق-حاد-پرندگان-طیور

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: آنفولانزای حاد پرندگان در این شهرستان مشاهده نشده است.

طولابی گفت: به منظور جلوگیری از بروز آنفولانزای حاد پرندگان و ارتقای سطح سلامت جامعه، مردم باید علاوه بر رعایت موازین بهداشتی از خرید طیور زنده نیز خودداری کنند.

وی افزود: همچنین باید از شکار پرندگان مهاجر، عرضه و خرید گوشت آنها جلوگیری کنند.

طولابی گفت: اداره محیط زیست شهرستان کوهدشت حسب وظیفه سازمانی که دارد نظارت و کنترل مناطق و زیستگاه‌ها را در دستورکار خود قرار داده و با توجه به شرایط فعلی این اقدامات را با جدیت بیشتری پیگیری می‌کند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت با بیان اینکه تاکنون موردی از این بیماری در شهرستان مشاهده نشده است، افزود: در گشت و کنترل‌هایی که چند وقت اخیر انجام شد به یک مورد تخلف زنده‌گیری سهره برخورد کردیم که برای آن پرونده قضایی تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح ارجاع داده شد.

وی گفت: گشت‌ها و اکیپ‌های ما با همکاری دامپزشکی و شبکه بهداشت شهرستان به صورت مستمر در حال انجام است و در صورت مشاهده مورد مشکوک اقدامات ضروری انجام خواهد شد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط