سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۲:۵۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ،‌ ۱۰:۰۳
۲۳ دی ۱۳۹۵در ۱۱:۳۹ ق.ظ تعداد بازدید: 412 بازدید کد خبر:64079 چاپ خبر

اولین نمایشگاه هنر مفهومی «محمد غلامیان» در خرم آباد برگزار می شود

0

نمایشگاه هنر مفهومی محمد غلامیان در خرم آباد برگزار می شود. این نمایشگاه که اولین نمایشگاه هنر مفهومی محمد غلامیان با همکاری انجمن هنرهای تجسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان است از ۲۵ دی ماه ۹۵ به مدت ۵ روز در نگارخانه شهید هژبر مجتمع فرهنگی و هنری خرم آباد از ساعت ۹ […]

IMG_20170108_230525-1

نمایشگاه هنر مفهومی محمد غلامیان در خرم آباد برگزار می شود.

این نمایشگاه که اولین نمایشگاه هنر مفهومی محمد غلامیان با همکاری انجمن هنرهای تجسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان است از ۲۵ دی ماه ۹۵ به مدت ۵ روز در نگارخانه شهید هژبر مجتمع فرهنگی و هنری خرم آباد از ساعت ۹ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۹ پذیرای علاقه مندان به هنر مفهومی است.

کانسپچوال آرت (Conceptual Art) به معنای هنر مفهومی می باشد، هنری که بیان معنی و مفهومی خاص، مهمترین وجه اثر باشد هدف فقط ارائه اندیشه است، خارج از هر فرم و ساختاری.

هنر مفهومی شکلی از بیان هنری است که می کوشد تا با نیروی ذهن به اثر جنبه هنری داده و آن را از قید و بند فیزیک و ظاهر کار تا حدی آزاد نماید. در این راه ، هنرمند از هر آنچه که دوست دارد و یا مناسب با هدف و بیان فکرش است برای عینیت بخشیدن به تفکر و آرمانش استفاده می کند، این ابزار ممکن است با هم ناهمخوان باشد مانند شیشه، خاک، چوب، پارچه، میز شکسته، کتاب، بدن انسان، چراغی کهنه و….

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. بهترین ارزوهارو برایت دارم

    [پاسخ]

    همسر عزیزم در :

    سپاسگذارم???

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط