سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۳:۴۶آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۲ دی ۱۳۹۵در ۵:۵۵ ب.ظ تعداد بازدید: 595 بازدید کد خبر:64047 چاپ خبر

گزارش تصویری/ مراسم گرامیداشت آیت اله هاشمی رفسنجانی در خرم آباد

0

مراسم گرامیداشت آیت اله هاشمی رفسنجانی با حضور آیت الله دری نجف آبادی در حوزه کمالیه خرم آباد برگزار شد. آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، سخنران ویژه مراسم، با اشاره به خدمات بسیار ارزنده ی آیت الله هاشمی رفسنجانی به نظام و مردم، گفت: باید در طوفان های بسیار امروز، کشتی نظام را با […]

مراسم گرامیداشت آیت اله هاشمی رفسنجانی با حضور آیت الله دری نجف آبادی در حوزه کمالیه خرم آباد برگزار شد.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، سخنران ویژه مراسم، با اشاره به خدمات بسیار ارزنده ی آیت الله هاشمی رفسنجانی به نظام و مردم، گفت: باید در طوفان های بسیار امروز، کشتی نظام را با قدرت به ساحل برسانیم و در این راه واهمه ای نداشته باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی آزادسازی قدس شریف را از آرمان های آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و افزود: آیت الله هاشمی رفسنجانی در سیاه چاله های دوران طاغوت هم عزیز بود و با سعادت زندگی کرد.

وی اظهار داشت: علمای انقلاب اسلامی همواره در برابر استکبار جهانی، طاغوت، حزب توده، مارکسیسم و … ایستاده اند و دشمن آرزوی جدایی ملت ایران از مرجعیت را به گور می برد.
وی بیان کرد: برای ادامه راه انقلاب اسلامی و گمراه نشدن از مسیر باید تاریخ و افرادی که موتور محرک نظام اسلامی بوده اند از جمله آیت الله بهشتی، مطهری، رفسنجانی و سایر علما را به خوبی بشناسیم تا از مسیر گمراه نشویم.
وی به ترور سال ۵٨ آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: این عالم وارسته هرگز از مرگ هراسی نداشت و در راه انقلاب در مقابل دشمن ایستاد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با اشاره به آثار ارزشمند آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: یار دیرین امام و رهبری در قم پرچمدار مبارزه با طاغوت بود.
وی با بیان اینکه آیت الله رفسنجانی در حساس ترین شرایط، بهترین تصمیمات را می گرفت، گفت: گواهی و شهادت آیت الله هاشمی رفسنجانی به انتخاب مقام معظم رهبری توسط امام خمینی(ره) یکی از این تصمیمات مهمی بود که مسیر آینده انقلاب و ولایت فقیه و شخص رهبر انقلاب برای نظام اسلامی را ترسیم کرد.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی به حضور جمعیت پرشور مردم انقلابی در روز تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره و اظهار کرد: خناسان نمی توانند از عشق مردم به مقام معظم رهبری کم کنند.
وی ادامه داد: امروز باید اساتید و دانشمندان نظام اسلامی طلابی همچون بهشتی، مطهری و رفسنجانی تربیت کنند و طلاب این شخصیت ها را الگوی خود قرار دهند.
آیت الله دری نجف آبادی اطاعت از رهبری را از شاخصه های آیت الله هاشمی رفسنجانی دانست و افزود: این عالم وارسته بزرگترین سیاستمداران جهان بود.

hhg dfttyy fghjj ghjkklk hj%d8%af%db%8c%d9%85%d8%a7%d9%87%db%b1%db%b3%db%b9%db%b5%d8%b9%da%a9%d8%a7%d8%b3-%d8%a7%d9%85%db%8c%d9%86%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af%d8%a8%d8%ae%d8%aa jkl kkkkk

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط