سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۴:۴۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۱ دی ۱۳۹۵در ۱۲:۴۴ ب.ظ تعداد بازدید: 735 بازدید کد خبر:64019 چاپ خبر

خروج لرستان از جرگه ی استان های محروم در بودجه ۹۶ خیانتی بزرگ است/ اراده برخی معاونان وزیر نیرو مانع از عملی شدن پروژه سد معشوره شده است

0

ملکشاهی در نشست علنی مجلس:

نماینده مردم کوهدشت در مجلس با بیان اینکه عدالت اجتماعی در تقسیم آب کشور رعایت نمی شود گفت: متاسفانه اراده برخی معاونان وزیر نیرو مانع از عملی شدن پروژه سد معشوره شده است. اللهیار ملکشاهی در نشست علنی نوبت سوم روز (دوشنبه، ۲۰ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: […]

%d9%85%d9%84%da%a9%d8%b4%d8%a7%d9%87%db%8c2

نماینده مردم کوهدشت در مجلس با بیان اینکه عدالت اجتماعی در تقسیم آب کشور رعایت نمی شود گفت: متاسفانه اراده برخی معاونان وزیر نیرو مانع از عملی شدن پروژه سد معشوره شده است.

اللهیار ملکشاهی در نشست علنی نوبت سوم روز (دوشنبه، ۲۰ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی به رئیس جمهور گفت: علی رغم مصوبه مجلس در ردیف ماده ۱۸۰ قانون بودجه سال ۹۴ برای اختصاص اعتبارات به استان ها و مناطق محروم، اما یک ریال از محل این ردیف اختصاص نیافته و این ظلم مضاعف به استان های محروم است زیرا شأن نزول این ماده در بودجه برای ایجاد توازن میان استان های محروم و بهره مند بود و قرار بود که فاصله استان ها در موضوع عدم برخورداری کم شود اما در شرایط کنونی فاصله بیشتر شده است.

نماینده مردم کوهدشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اخیرا گزارش بی پایه و اساسی در رابطه با کاهش نرخ بیکاری در استان لرستان  ارائه شده که این گزارش یک دروغ بوده و موجب انحراف تصمیم گیری مسئولان رده بالا شده متأسفانه این گزارش موجب شده که استان لرستان را در بودجه سال ۹۶ از جرگه استان های محروم خارج و استان از ردیف توازن این بودجه محروم شده است که قطعا این مسئله خیانت بزرگ به استان لرستان است بنابراین رئیس جمهور در مورد این گزارش ها دقت بیشتری داشته باشد.

وی در تذکری به وزیر نیرو گفت: متاسفانه اراده برخی معاونان وزیر نیرو مانع از عملی شدن پروژه سد معشوره شده اما واضح و مبرهن است که کوهدشت در شرایط کنونی در وضعیت بحرانی آب قرار دارد و معدل اراضی آبی نسبت به دیم در کشور ۴۵ درصد بوده در استان لرستان ۲۰ درصد و در کوهدشت کمتر ۱۰ درصد است بنابراین عدالت اجتماعی در تقسیم آب کشور رعایت نمی شود.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ایشان علاوه بر کوهدشت نماینده رومشگان نیز هستند لطفا اصلاح بفرمایید

  [پاسخ]

  ناشناس در :

  حالا که چی؟؟؟

  [پاسخ]

 2. متاسفانه واقعیات در هیاهوی رسانه ای کاذب ایجاد شده توسط برخی افراد سیاسی کار مغفول مانده و بالایی ها هم فکر می کنند همه چیز گل و بلبله!!!!!!

  [پاسخ]

 3. واقعا جای تاسف داره که مسئولان استان آمارسازی الکی میکنند حداقل من که تو این چندسال ندیدم کار بزرگی انجام بگیره که چند نفر استخدام بشن…

  [پاسخ]

 4. ما بودیم و یک پروژه ای به نام سد معشوره که هنوز خبری از آن نیست.حتی بقیه طرحهای عمرانی نیز راکد شده اند و انگار خبری از توسعه در کوهدشت نیست .جاده ها ی خراب که هر روزه باعث گرفتاری مردم می شود.مخصوصا جاده پلدختر به اسلام آباد که اعصاب آدم را خورد و خمیر می کند و یا جاده کوهدشت به زانوگه که بعد گذشت ۳۷سال از عمر انقلاب هنوز رها شده است.در این مدت اگر سالی ۵۰۰متر از آن درست شده بود الان دیگه کارش به پایان رسیده بود.هزاران مشکل که در این جا امکان پرداختن به همه آنها نیست.خلاصه خلایق هرچه لایق.تا زمانی که مردم ما سطح مطالبات خود را از نماینده و مسئولان بالا نبرند,دیگران به راحتی از آنها سواری می گیرند.فرقی هم ندارد از کدام طیف و جناح باشد.مهم بدست گرفتن پست و مقام است .
  حالا هی ما نق بزنیم.مگر این آش را خودمان نختیم؟جالبه همه ما نیز معترضیم.

  [پاسخ]

 5. ۶ ساله ملتو با این سد سرکار گذاشتی

  [پاسخ]

 6. معشوره پیش کش ۴بانده شدن جاده چی شد امروزتصادف پزووپیکان کشته داد مگه نماینده اونجا چه کار میکنه؟

  [پاسخ]

 7. متاسفانه از ماست که بر ماست .درحال حاضر عده ای از متنفذین کوهدشت درحال انجام یک خیانت بزرگ هستند ونه تنها به نماینده شهرستان کمک نمی کنند بلکه در روند اجرایی سدمعشوره کارشکنی می کنند .تاریخ همه چیز را برملا می کند .در حال حاضر وظیفه هر کوهدشتی ولرستانی است که برای ساختن واجرای سد معشوره کمک کند .مردم هم باید پاسخ مناسبی به وزیر نیرو ومعاونین خیانت کارش بدهند واگر لازم باشد یک تجمع مسالمت آمیز داشته باشیم

  [پاسخ]

 8. همچین سد سد میکنن این سدی که میخاین سر مردم بدبخت و باهاش شیره بمالین ضررش بیشتر از فایده اشه اگه بازم میخاین یه پول هنگفت به اسم خدمت به مردم به جیب بزنین خدا ازتون نگذره.
  سدها تو کشورایه پیشرفته دارن تخریب می کنن چون فهمیدن کار بیهوده ی پر هزینه ایه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط