سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۳ بهمن , ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۵:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۱۶ دی ۱۳۹۵در ۱:۲۹ ب.ظ تعداد بازدید: 836 بازدید کد خبر:63877 چاپ خبر

ادامه ی تغییرات در آموزش و پرورش لرستان/ سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه بیرانشهر منصوب شد

0

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی علی بیرانوند را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه بیرانشهر منصوب کرد. بیرانوند که کارشناسی ارشد جغرافیا دارد در مدت ۲۵سال خدمت درآموزش و پرورش، مناصبی همچون دبیری، معاون و مدیری مدارس و کارشناس حوزه های مختلف ستادی را تجربه کرده است. وی از […]

img_20170105_165215

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش لرستان در حکمی علی بیرانوند را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه بیرانشهر منصوب کرد.

بیرانوند که کارشناسی ارشد جغرافیا دارد در مدت ۲۵سال خدمت درآموزش و پرورش، مناصبی همچون دبیری، معاون و مدیری مدارس و کارشناس حوزه های مختلف ستادی را تجربه کرده است.

وی از رزمندگان ۸سال دفاع مقدس است و قبل از این انتصاب به عنوان کارشناس طرح و برنامه آموزش و پرورش لرستان فعالیت داشته است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش لرستان، در آئین تکریم و تجلیل از ۳۰سال خدمت یوسفعلی عبدی رئیس سابق و معارفه سرپرست جدید آموزش و پرورش منطقه بیرانشهر، محمد حسین اردشیر معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش لرستان در سخنانی منابع انسانی را مهمترین عامل توسعه و پیشرفت کشورها برشمرد و گفت: اگر بخواهیم کشور را به سمت توسعه و بالندگی رهنمون سازیم باید به تربیت نیروی انسانی ماهرو مجرب که رسالت خطیر تعلیم و تربیت است، اهتمام ورزیم. وی به تلاش برای ارتقاء کیفیت آموزشی و پرورشی تاکید کرد و افزود: باید از تمام ظرفیت ها استفاده کنیم تا بستر مناسبی برای تحصیل آینده سازان فراهم کنیم.

در ادامه حیدری بخشدار منطقه بیرانوند هم در سخنانی از آمادگی دستگاه های اجرایی برای تعامل و همکاری با دستگاه تعلیم و تربیت خبر داد.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. بنام خدا برادرارزشمندم جناب آقای بیرانوند
  انتصاب شایسته جنابعالی راتبریک وآرزوی توفیق روزافزون دارم
  سالارنصیری اداره کل شهرستانهای استان تهران

  [پاسخ]

  علی بیرانوند در :

  برادر سالار نصیری متشکر از لطف و محبت شما انشاالله موفق و سالم باشید .بیرانوند سرپرست آموزش و پرورش منطقه ی بیرانشهر

  [پاسخ]

 2. متاسفم برای مدیرکلی که ادعای اصلاح طلبی میکند ولی از نیروهای اصولگرا استفاده میکند.اقای دریکوند این پست ها زود گذرند ولی انچه می ماند رفاقت ودوستی است.اقای دریکوند شما با این کارتان تیشه به ریشه خودتان خواهی زد.

  [پاسخ]

 3. ما مردم بیرانشهر از زحمات بی دریغ اقای عبدی تشکر میکنیم وامیدواریم همیشه درزندگیشان موفق باشند.ایشان کسی بودن که ازجیب خودش برای اموزش وپرورش خرج میکرد.ایشان ازبهنرین رییسهای بودن که بیرانشهر به خود دیده بود.ولی معلوم است ماها کسی که برایمان دلسوز است قدر انرا نمیدانیم.ودر اخر برای اقای دریکوند واقای محمدبیرانوند متاسفم.

  [پاسخ]

 4. خسته نباشید خدمت اقای عبدی امیوارم که همیشه درزندگیشان موفق باشند

  [پاسخ]

 5. سلام بر مرد بزرگ جناب اقای عبدی که واقعا بسیار شجاع و دلسوز بودن حیف شد که بازنشست شد امیدوارم که درزندگیشان موفق باشند.

  [پاسخ]

 6. دورود بر اقای عبدی ایشااله که موفق باشند

  [پاسخ]

 7. حیف شد اقای عبدی بازنشست شد ایشان مردی پاک و دلسوز بودن و همیشه باخلاق با ما معلما برخورد می کرد .امیدوارم که همیشه سلامت باشند

  [پاسخ]

 8. پیرداده بیرانوند

  اگر میخواهن تغییر اصلاح طلبانه بدهند چرا از نیروهای احمدی نژادی استفاده میکننه کسی از اقای عبدی اصلاح طلب تر در بیرانشهر وجود ندارد ایشان مردی بزرگ و متدین هستن چرا با ندانم کاریتان باعث تفرقه بین اصلاح طلبانه میشوید .به نظر ماها اقای عبدی حقشان مدیرکلی است چون دارای شخصیتی پاک و اجتماعی هستن امیدوارم که موفق باشند

  [پاسخ]

 9. بازنشستگی اقای عبدی رو بهش تبریک می گویم امیدوارم که موفق باشند

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط