سرخط خبرها
امروز: سه شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۶ | ۰۷:۳۲:۵۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۵ دی ۱۳۹۵در ۱۲:۱۹ ب.ظ تعداد بازدید: 313 بازدید کد خبر:63817 چاپ خبر

آلبوم «کاسیت‌ها» اثر جدید امید بهروزیان منتشر شد

0

با نگاهی به موسیقی فولکوریک سرزمین لرستان

کشکان-سرویس فرهنگ و هنر: روز جمعه دهم دی‌ماه، آلبوم «کاسیت‌ها» اثری از  امید بهروزیان، در فروشگاه فرهنگ رونمایی شد. آلبوم «کاسیت ها» شامل قطعاتی از موسیقی فولکلوریک سرزمین لرستان است که توسط این هنرمند به صورت هم‌نوایی موسیقی الکترونیک و ساز کمانچه تنظیم و اجرا شده است. در مراسم رونمایی این آلبوم، امید بهروزیان درباره […]

photo_2017-01-04_02-00-52

کشکان-سرویس فرهنگ و هنر: روز جمعه دهم دی‌ماه، آلبوم «کاسیت‌ها» اثری از  امید بهروزیان، در فروشگاه فرهنگ رونمایی شد. آلبوم «کاسیت ها» شامل قطعاتی از موسیقی فولکلوریک سرزمین لرستان است که توسط این هنرمند به صورت هم‌نوایی موسیقی الکترونیک و ساز کمانچه تنظیم و اجرا شده است.

در مراسم رونمایی این آلبوم، امید بهروزیان درباره «کاسیت‌ها» گفت: «این آلبوم در واقع قسمتی از یک پروژه بزرگ است و من قصد دارم در ادامه، این نگرش را روی موسیقی فولک و نواحی بخش‌های دیگر ایران از جمله موسیقی نواحی کردستان، شمال ایران، نواحی جنوبی و دیگر نقاط کشور هم پیاده کنم.»
photo_2017-01-04_02-00-41
نیما جوان (مدیر نشر و پخش جوان) هم درباره این آلبوم گفت: «خیلی خوشحالم که شاهد تلاش هنرمندان جدید در عرصه موسیقی برای معرفی و آشنا کردن هم نسل‌های خود با موسیقی مقامی و نواحی ایران هستم. شاید اگر بسیاری از این آثار ارزشمند به زبان امروزی تنظیم و اجرا نشوند، توسط نسل جدید هم شنیده نشوند.»

آلبوم «کاسیت‌ها» توسط نشر و پخش «جوان» منتشر شده که علاقه‌مندان می‌توانند از امروز (چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه) آن را از فروشگاه‌های فرهنگی سراسر کشور تهیه کنند.

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط