سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۸:۲۳:۲۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۵ دی ۱۳۹۵در ۱۲:۰۶ ب.ظ تعداد بازدید: 376 بازدید کد خبر:63805 چاپ خبر

برگزاری هشتمین همایش ملی سیره علوی در خرم آباد+عکس

0

هشتمین همایش ملی سیره علوی صبح امروز با حضور دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دانشگاه لرستان آغاز شد. به گزارش خبرنگار کشکان، دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در هشتمین همایش سیره علوی در خرم آباد، گفت: باید جامعه را عادت بدهیم که روی پای خود بایستد و در بعد اقتصاد […]

۳۳۹۵۰۹۹-۵۵۹۳۲۶۴

هشتمین همایش ملی سیره علوی صبح امروز با حضور دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دانشگاه لرستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار کشکان، دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در هشتمین همایش سیره علوی در خرم آباد، گفت: باید جامعه را عادت بدهیم که روی پای خود بایستد و در بعد اقتصاد خانوده و جامعه فعال باشد.
آیت الله محسن اراکی افزود: باید کاری کنیم که فاصله بین تولیدکننده، بازار و تاجر سالم و نزدیک به هم باشد تا سرمایه گذار و تولید کننده بتوانند کالای خود را با ارزش افزوده بالا به بازار برسانند.

۳۳۹۵۰۹۹-۵۵۹۳۲۷۵
وی افزود: بانک باید به عنوان واسطه سرمایه گذار و تولید کننده ایفای نقش کند و این سود در واقع حلال و درست خواهد بود.
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی بر نفی انحصار در جامعه تاکید کرد و افزود: اقتصاد سرمایه داری مبتنی بر انحصار است و منطق انحصاری منطق غلطی است.
نماینده ولی فقیه در استان لرستان هم در این همایش گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای باور به توانمندی های علمی جوانان و استعدادهای داخلی و مشارکت مردم برای توسعه و آبادانی جامعه است.
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی افزود: باور به ایمان اسلامی و حفظ استقلال و هویت اسلامی موجب اقتصاد پایدار می شود.

۳۳۹۵۰۹۹-۵۵۹۳۲۷۰
بازوند استاندار لرستان نیز در این همایش گفت: بر اساس سیره علوی باید شجاعت، فتوت، جوانمردی، خودباوری و رشادت و شایسته سالاری را در جامعه ترویج داد.
سعید فرح بخش دبیر هشتمین همایش سیره علوی، نیز در این همایش گفت: ۱۲۴ مقاله از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شد که از این تعداد ۹۸ مقاله پذیرفته و از بین آنها ۳ مقاله به عنوان مقاله برتر معرفی شد.
در این همایش ۲۰ مقاله برتر به صورت شفاهی ارائه شد و ۲۵ مقاله نیز با ارائه نمایه معرفی شد. کتاب حاوی مقالات هشتمین همایش ملی سیره علوی با حضور مسئولان استانی رونمایی شد.

۳۳۹۵۰۹۹-۵۵۹۳۲۶۸
همایش ملی سیره علوی در محورهای مبانی و مولفه های اقتصاد مقاومتی در سیره علوی، اقتصاد جامعه و خانواده با رویکرد اسلامی، نقش حکومت و مردم در شکوفایی اقتصادی، ارزش های اخلاقی و فرهنگی در ابعاد اقتصادی، مدیریت منابع اقتصادی و استقلال و خودکفایی اقتصادی در سیره امام علی (ع) برگزار شد.

این همایش بعد از ظهر امروز نیز ادامه دارد.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط