سرخط خبرها
امروز: یکشنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۰:۳۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ،‌ ۰۶:۱۳
۱۷ دی ۱۳۹۵در ۶:۴۰ ق.ظ تعداد بازدید: 1,638 بازدید کد خبر:63786 چاپ خبر

آخرین اخبار از پرونده شکایت فرماندار سابق کوهدشت از زبان وکیل وی

0

در گفتگوی اختصاصی با کشکان مطرح شد؛

مدتی بود از روند رسیدگی قضایی به پرونده شکایت فرماندار سابق کوهدشت از برخی فعالان سیاسی خبری به بیرون درز نیمکرد. هر گاه سراغ محسن باقرپور وکیل آقای کرم محمدی فرماندار اسبق کوهدشت و فرماندار فعلی پیشوا میرفتیم هزار جور آسمان و ریسمان می بافتند تا بگونه ای محترمانه از پاسخ به سوال خبرنگار کشکان […]

img_0008

مدتی بود از روند رسیدگی قضایی به پرونده شکایت فرماندار سابق کوهدشت از برخی فعالان سیاسی خبری به بیرون درز نیمکرد. هر گاه سراغ محسن باقرپور وکیل آقای کرم محمدی فرماندار اسبق کوهدشت و فرماندار فعلی پیشوا میرفتیم هزار جور آسمان و ریسمان می بافتند تا بگونه ای محترمانه از پاسخ به سوال خبرنگار کشکان در خصوص روند رسیدگی به این پرونده و آخرین تحولات این پرونده ی پر سر و صدا طفره برود و فقط به همین جمله بسنده میکرد که ”اندکی صبر سحر نزدیک است”…

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر نهایی شدن پرونده و خروج پرونده از دادسرا و ارسال پرونده به دادگاه به گوش می رسید بر همین اساس با آقای باقرپور وکیل کرم محمدی شاکی پرونده تماس گرفته شد و از ایشان خواسته شد برای تنویر افکار عمومی آخرین اخبار از روند رسیدگی به این پرونده را در اختیار خبرنگار کشکان قرار دهد. ایشان نیز با دعوت خبرنگار ما به دفتر خود آمادگی خود را برای پاسخگوی به سوالات ما در حد ملاحظات قانونی بیان داشت برای همین به دفتر ایشان رفتیم با رویی باز پذیرای ما شد و برای پاسخگویی به سوالات ما اعلام آمادگی نمود.
از ایشان سوال شد چه خبر؟ و آیا اخباری که این روزها مبنی بر بازجویی از برخی متشاکیان صحت دارد یا خیر و آیا برای آزادی این افراد قرار صادر شده است یا خیر؟
ایشان بیان داشت نسبت به متهم اصلی پرونده در ابتدا با قدری تاخیر پیگیری شد و هدف غایی بنده و موکلم و مردم شریف کوهدشت و رومشکان که با ادعای تقلب در واقع نوعی تعریض به ایشان وارد شده بود، بر این اساس بود که شرایط عذرخواهی رسمی و علنی فراهم شود شرایط ما نیز چندان سخت نبود عذرخواهی رسمی و اذعان به قبول اشتباه در ایراد افترا و اهانت به یکی از شخصیت های انقلابی و یکی از مدیران ارزشمند نظام یعنی جناب حاج کرم محمدی. آقایان با اعزام افراد متعددی از بزرگان و شخصیت های قابل احترام علیرغم آنکه تلویحاً و صریحاً نسبت به موضوع شکایت که همان اهانت و افترا به موکلم و مجموعه سازمان اجرایی و نظارتی بود اظهار تاسف نموده و بیان این مطالب را زیبنده موکل و مجموعه زحمتکشان اجرایی و نظارتی نمی داستند، لکن بر اساس ملاحظات غیر ضرور حاضر به رسانه ای نمودن عذرخواهی های خود نبودند و در واقع بدنبال آن بودند که چهره قهرمانی خیالی خود را همچنان با کمترین هزینه ای حفظ کنند و ادعا کنند که همچنان بر ادعای باطل خود ایستاده اند که این استراتژی مقبول نیفتاد و روند قضایی همچنان در دستور کار قرار گرفت. البته بنده با مشورت موکلم جناب آقای محمدی نسبت به چند تن از متهمین اعلام رضایت نمودم چرا که احساس ما این بود با توجه به عذرخواهی های مکرر و برداشت از غلبه جو روانی و احساسی ایام بعد از انتخابات بر این افراد و از آنجا که موضوع اتهامی این افراد خارج از اراده اولیه جناب آقای محمدی بود و از سویی نسبت به برخی از این افراد شخص جناب آقای محمدی علاقه ای به تعقیب قضایی بعلت اعتقاد به مسائل اخلاقی و وجود رابطه دوستانه ای که سال های قبل با این افراد داشته هر چند که متاسفانه با این رفتارها ایشان این رابطه قدیمی را پاره شده تلقی می کنند لکن با لحاظ جمیع جهات نسبت به ۶نفر از متهمین با وکالت از جناب آقای محمدی و ماذون از ناحیه جنابشان اعلام رضایت نمودم.
در خصوص ۳ تن از متهمین که دو تن از ایشان از کاندیداهای موسوم به ۵ به علاوه ۱ نیز میباشند با صدور قرار جلب به دادرسی تفهیم اتهام شده برایشان قرار تامین کیفری صادر شده با صدور قرار مجرمیت از سوی دادسرای محترم عمومی و انقلاب کوهدشت و متعاقباً صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی نهایی به دادگاه کیفری ارسال شده است که منتظر وقت رسیدگی قضایی هستیم.
از آقای باقرپور سوال شد موضوع اتهامی این افراد چه میباشد؟ وی بیان داشت اهانت و افترا و نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی از موارد اتهامی ایشان می باشد.

ایشان در پاسخ به این سوال که هویت این افراد چیست؟ بیان داشت: با عنایت به اینکه بر اساس قانون آیین دادرسی کیفری تا قطعیت حکم از امکان افشای هویت متهمین محظوراتی وجود دارد اجازه بفرمایید در وقت مناسب اطلاع رسانی خواهد شد به همین اندازه بسنده میکنم که این افراد برای جلب “رضا”ی موکل اقدام کنند تا “فرجی” برایشان پیدا شود چرا که موکلم از” تبار” بزرگان است.
ایشان در پاسخ به سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا افراد دیگری در زمره متهمین شکایت آقای محمدی می باشند یا خیر؟ بیان داشت در این خصوص باید عرض کنم افراد دیگری نیز در زمره متهمین قرار دارند که پرونده در شعبه دیگری در حال رسیدگی است که شامل رسیدگی قضایی به اتهام‌ چند تن دبگر و نیز یک سایت خبری و ۳ کانال تلگرامی است که برخی از این افراد در دادسرا حاضر و ضمن تفهیم اتهام با تامین قرار کیفری آزاد شده اند برخی دیگر نیز در نوبت احضار قضایی قرار دارند و پرونده ایشان نیز در حال اقدام است.
از ایشان در خصوص شایعاتی مبنی بر اعلام شکایت از کاندیدای شاخص اصلاح طلبان در انتخابات سال گذشته سوال شد که اظهار داشت: متاسفانه تلاش زیادی صورت گرفت که از گسترش متهمین خودداری شود لکن با کمال تاسف رفتارهای کنترل نشده برخی آقایان و بدست آمدن برخی اسناد مخصوصاً از یکی از متهمین که در مقام دفاع از خود به مقام قضایی ارایه شد و در آن برخی مکاتبات یکی از کاندیداها با مسئولین از سوی کاندیداهای شکست خورده نیز وجود داشت که متاسفانه در یک مورد از این نامه ها یکی از این آقایان در کمال بی انصافی اتهاماتی عجیب و غریب به موکل بنده منتسب نموده بود که برای رسیدگی قضایی اقدام شده است این قبیل اقدامات ناچاراً ما را وادار کرد نسبت به یکی از افراد مد نظر شما نیز اقدام قضایی انجام شود و بی صبرانه منتظر حضور این فرد در دادسرا و ارائه اسناد و مدارک دال بر تصدیق ادعایشان هستیم. فعلاً به همین اندازه بسنده میکنم و با یاری خدا با حرکت رو به جلو و شفاف شدن برخی واقعیات مردم فهیم شهرمان را از آخرین اخبار مطلع خواهم نمود و مشخص خواهد شد افرادی که مردم را تحریک نموده و موجبات تشویش اذهانشان شده اند چقدر توانمند در اثبات ادعای خود هستند.
باقرپور بیان داشت: ملاحظه می شود با نزدیک شدن به انتخابات شوراها و ریاست جمهوری مجدداً بد اخلاقی های سیاسی با حمله غیر اخلاقی علیه جناب آقای ملکشاهی و آقای دوستی و بعضاً شهید زنده جناب حاج علیمحمد سوری لکی که هر سه این بزرگواران از ذخایر شهر و استان و از چهره های فرا استانی و ملی می باشند شروع شده است که دنباله همان بد اخلاقی های موضوع شکایت موکلم جناب آقای محمدی است.

وی ادامه داد: با‌ نگاهی به مقالاتی که در روزهای اخیر در فضایی مجازی منتشر شده بیشتر به درستی اقدام قضایی و برخورد با اهانت کنندگان و کسانی‌که بدنبال ایجاد انحصار سیاسی و خفقان فکری هستند پی خواهیم برد هر چند برخی از این افراد کوتوله سیاسی تلقی می شوند و اساساً در معادلات سیاسی جایگاهی ندارند و بیشتر به قلم اجاره ای و سفارشی شباهت دارند تا اهل قلمی که دغدغه خاصی داشته باشند لکن سکوت در این زمینه موجبات جری شدن این افراد و تولد فتنه ای جدید خواهد بود که بنده معتقدم باید نطفه این فتنه را از ابتدا عقیم کرد و اجازه نداد گره ای که می تواند با دست باز شود احاله به دندان شود.
از آقای باقرپور سوال شد آیا افرادی برای ختم این پرونده با شما رایزنی کرده اند؟ در صورت مثبت بودن پاسخ نتیجه آن چه بوده است؟ باقرپور اظهار داشت: چنانکه عرض کردم افراد متعددی از قم و تهران و خرم آباد و کوهدشت تماس های متعدد و مکرری داشته اند حتی والده بنده را نیز واسطه نموده بودند برای جلب رضایت. برخی از این افراد از چهره های موثر جریان اصلاحات بوده اند. در تمامی مذاکرات یک جمله به عنوان پیش شرط اعلام رضایت عنوان شده عذرخواهی رسمی از سوی متهمین و انتشار آن در فضای رسانه ای بصورت مکتوب. برخی از متهمین گاهاً برای جلب رضایت از لابی خانوادگی هم برای جلب رضایت استفاده کردند اما با وجودی که برای عذرخواهی از موکلم تمایل داشتند لکن در خصوص رسانه ای شدن آن موافق نبودند و بدنبال آن بودند که با عذرخواهی مخفیانه به قول خود شأنش محفوظ باشد ما نیز بر این اساس که با منطق سازگار نیست در فضای رسانه ای اهانت و افترا زد و در خفا عذرخواهی نمود لذا همانگونه که در رسانه ها توهین شده افترا زده شده در همان فضا هم عذرخواهی شود موکلم اصراری به محکومیت قضایی متهمین با فرض تنبه ندارد لکن رصد فضای پیش از انتخابات شوراها نشان از یک فضایی مسموم دارد که متأسفانه سنگ‌بنای آن را در بد اخلاقی های انتخابات گذشته ائتلاف عملی عده ای از دوستان مدعی اصلاح طلب و مدعی اصولگرایی بنا نهادند و این می طلبد که با برخورد با خاطیان جلوی اتفاقات شبیه به حوادث سال گذشته گرفته شود. اگر روند انتخابات در سال گذشته با انتخابات شوراها که بزودی برگزار خواهد شد تطبیق داده شود ملاحظه میشود بد اخلاقی هایی که با نگارش مقالات در روزهای اخیر علیه آقایان ملکشاهی و دوستی شروع شده ادامه همان خط سیری است که در انتخابات مجلس و در اطاق فکر برخی رد صلاحیت شدگان مردمی انتخابات تدوین شده است.
در پایان از ایشان در خصوص فرجام این پرونده سوال شد که بیان داشت: اراده موکل بر شفاف سازی های سیاسی و اخلاقی است اگر امروز شاهد تخریب مجدد جناب آقایان ملکشاهی نماینده محترم شهرستان های کوهدشت و رومشکان که از چهره های ملی و تاثیر گذار کشوری می باشند و نیزجناب آقای دوستی که حق عظیمی بر این مردم دارند و اقدامات ایشان از حیث خدمت رسانی به مناطق محروم این شهرستان از مدرسه سازی و پل سازی و کتابخانه سازی و تهیه امکانات توسعه شهری که اخیراً چند میلیارد تومان وسایل راه سازی برای شهرداری تهیه نموده بودند نشان از آن دارد که بنای کج بد اخلاقی و بی تقوایی سیاسی از سوی مدعیان اخلاق و اصلاح در حال نهادینه شدن است که علاوه بر اینکه موجبات تاسف و تاثر شده برخورد با این خط سیر ضروری است که برخورد قضایی اجتناب ناپذیر است.

چند هفته قبل شاهد بودیم در یکی از گروه های تلگرام فرماندار شهرستان که از چهره های با سابقه اجرایی خوب می باشند را پیشاپیش تهدید به قتل کردند با این توهم ممکن است در شوراها به قول خودشان تقلب بشود و این خود نشان می دهد که فضایی سیاسی شهر بعد از جنجال های برخی افراد معدود چنان آشفته شده که هر کاندیدایی حتی قبل از انتخابات ایران ادعای تقلب دارد در حالیکه هنوز مقدمات انتخابات نیز شروع نشده است و این رفتارهای نامیمون از عوارض آن بد اخلاقی های انتخابات گذشته است هر چند به لطف خدا برخی لیدرهایی که مدعی تخلف و تقلب در انتخابات بودند و یکی از متهمین این پرونده نیز می باشند اکنون صراحتاً اقرار دارند که علت شکست ایشان در انتخابات نه آن چیزی که در رسانه ها ادعا می شد یعنی نقش عوامل اجرایی و نظارت بود بلکه خود و برخی مجموعه های همفکرشان را در این شکست مقصر می دانند هر چند با این ادعایشان هم مخالفیم اما این مطالب یک چیزی را نشان می دهد و آن سردرگمی برخی سیاسیون است که هر بار فرد یا مجموعه ای را در شکست خود مقصر می دانند بدون آنکه واکنش مناسبی در خصوص علت واقعی شکستشان انجام دهند.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جناب باقرپورگرامی شماهم سعی نکنیدکه باابزارقدرتی که …دراختیارداریدجو رعب ووحشت رادرمیان سیاسیون واصحاب قلم ورسانه به را اندازیدکه کسی جرات نقد واعتراض و…..رانداشته باشد …. پس به این قدرتتان مغرور نباشید

  [پاسخ]

  واقع بین در :

  چه اظهار نظر عجیبی کدوم سوء استفاده از قدرت صورت گرفته!!!!!!!!!!!!ایشون که کارشون رو با رعایت قانون عدالت ، متانت و در کمال ارامش و هوشیاری انجام میدن و اتفاقا باید از ایشون تشکر کرد تا به افرادی که با ابروی افراد بازی کردند درس خوب و درخور شان بدهند تا خدای ناکرده جامعه در تشخیص حق و باطل دچار مشکل نگردد

  [پاسخ]

  فرهنگی کوهدشتی در :

  خدا وکیلی وکلاقدرتشون کجابوده؟ قاضیهاواقعاقدرت دارندولی وکلافقط دفاع میکنند

  [پاسخ]

 2. به نظرم اول باید شما وکیل محترم از مردم عذر خواهی کنی بعد انان که به رای مردم مظلوم کوهدشت خیانت کردند. .

  [پاسخ]

 3. کرم محمدی هم به دادگاه احضار شده. کاش می گفتید چرا
  خودتان هم بخاطر توهین و افترا احضار شده اید. صادقانه مصاحبه کنید.

  [پاسخ]

  وحید در :

  بنده با آقا باقرپور تماس گرفتم ادعای شما را تکذیب کردند فرموندآقای محمدی تاکنون در هیچ مرجعی احضار نشده اند ولی براین در دادگاه کیفری استان قرار منع تعقیب صادر شده است

  [پاسخ]

  فرهنگی کوهدشتی در :

  راستی به استان چه ربطی دارد پرونده مربوط به کوهدشته ودرهمینجابررسی میشه این هم از دروغگوییهای آقایون

  [پاسخ]

 4. با سلام خدمت شما حقوقدان محترم و وکیل سرشناس
  مطلب شما علاوه بر طرح جوانب حقوقی موضوع حاوی نکات اخلاقی مهمی برای برخی نخبگان سیاسی ماست که در راه قدرت طلبی و منفعت طلبی هر کاری را مجاز می شمارند و اخلاق را لگدمال می کنند.
  اخیراً یادداشتی از یکی از این سیاسیون در سایت کشکان منتشر شد که بازخورد منفی آن و نظرات انتقادی مخاطبان بر علیه این شخص باعث شد مدیریت با اخلاق سایت کشکان جناب آقای دوست محمدی که خود واقف به مسائل حقوقی هستند و انصافاً بی طرف ترین سایت های خبری منطقه در ایام انتخابات بودند مجبور شود تمام کامنت ها را به دلیل به تاراج نرفتن اخلاق پاک کند.
  انصافاً خود حقیر بارها از تعدادی از منتسبین جریان اصلاحات ۵ به علاوه ۱ شنیده ام که ما در انتخابات با دیدن رأی شهر کوهدشت دچار توهم پیروزی و خود بزرگ بینی شدیم و از ظرفیت روستاهای بخش مرکزی، بخش درب گنبد و شهرستان رومشکان غافل شدیم. همچنین گمان نمی کردیم رایمان در بخش های کوهنانی و طرهان کمتر از ۸۰ درصد باشد!

  [پاسخ]

  محمدي در :

  سلام
  برادر گرامی ، حاضرم قسم بخورم رای جناب ازادبخت در شهر کوهدشت خیلی کمتر از اینی بود که اعلام شد من خودم شاهد بودم که طرفداران اقای ازادبخت…جلوی هر صندقی ایستاده بودند و به زور رای مردم رو برمیگردوندند یا نمی گذاشتند طرفدارای مابقی کاندیداها رای بدن و یه گروه هم تشکیل داده بودند از موتورسواران که…چرخ میزدن در سطح شهر

  [پاسخ]

  محمد امرایی در :

  قسم هم بخور ساعت یازده رای گیری شروع نشد و مقصر آزادبخت بود . قسم بخور رومشکان ساعت یازده تعرفه تمام نشد . قسم بخور آقای محمدی فرماندار بی طرف بود و ناظرین صندوق ها یکسان چیده شده بودند ، تو که راحت قسم میخوری ، اینها هم روش

  [پاسخ]

 5. جناب باقر پور آن مطلبی که اقای حسنی نوشته بود را چند بار تکار کردم چنین چیزی که شما میگید درش نبود .اصلا عنوانش شکست در کل استان است نه شهر شما. نکنه کوهدشت استان شده ما بیخبریم؟!! من ندیدم اسمی از کوهدشت برده باشد .
  شما چه وکیلی هستی که معنای نقد درونی را اقرار میدانید؟!!!!!

  [پاسخ]

  وحید در :

  مگر کوهدشت هم‌جزیی از استان نیست ؟

  [پاسخ]

 6. با این کارها فقط خودتان را بیشتر رسوا میکنید وگرنه شما ک از جانب مردم کوهدشت حرف میزنید بفرمایید چن درصد کوهدشته به ملکشاهی رای دادن؟ ؟؟؟

  [پاسخ]

 7. سلام ودرود بر آقای باقر پور وکیل نترس و شجاع

  [پاسخ]

  لک در :

  نترس نیست پشتش از جایی دیگه پره ولی این دوران هم به پایان میرسه خیلی زود

  [پاسخ]

  حامد در :

  درود بر لک

  [پاسخ]

 8. خداوند خائنان به رای مردم را مورد لعن خود قرار دهد آن شاالله

  [پاسخ]

 9. درود برباقرپوروکیل نترس وشجاع جناب باقرپوراگه به این ها ترحم کنید خیانت کردید به همه ما فقط ازتون خواهش میکنم زودتر پیگیرپرونده باشید تا کوهدشت بعدازاینا نفسی بکشه

  [پاسخ]

 10. سلام
  انصافا باید با عاملان نا امنی در کوهدشت برخورد قاطع از سوی دستگاه قضا صورت بگیره
  اگر این افراد مجازات نشوند سنگ روی سنگ بند نمیشود
  توهین و افترا به دولت و شورای نگهبان که از ارکان اساسی کشور هستند یعنی مخالفت با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

  [پاسخ]

 11. چرا عاقل کند کاری که باز ارد پشیمانی
  اون موقع که جو گرفته بودشون باید فکر عاقبت کارشون را میکردند که اینچنین به معذرت خواهی نیفتن

  [پاسخ]

 12. اقای باقرپور لطفا بروید سراغ اصل کاریها چون این جوانها را همان اصل کاریها تحریک کردن پس گناهی ندارند

  [پاسخ]

 13. باسلام بارها انحصارطلبهااقرارنموده اندکه ماشکست خورده ایم ووحدت نداشته ایم شمابه ارا بخش های تابعه کوهدشت ورومشکان توجه کنید ودرنقداقای حسنی تبارجزاقراربه شکست چیزی ندیدیم

  [پاسخ]

 14. این پول لامصب چیکارنمیکند

  [پاسخ]

  همشری در :

  اول املاتو درست کن بعد کامنت بنویس

  [پاسخ]

 15. حالا با این حرفا میخای اصلاح طلبان رو بترسونی… باور کن بیشتر احساسات اصلاح طلبان را جریحه دار میکنی

  [پاسخ]

 16. باسلام وعرض ادب واحترام به دوست عزیزم جناب آقای باقرپور وکیل شجاع وعدالت خواه بنده حقیر از شما وجناب محمدکرم محمدی که واقعا دربرابر این افراد خودخواه وتمامیت خواه مانند کوه ایستادند میخواهم تا مشخص شدن نتیجه پرودنده مقاومت کنید تامشخص شود این آقایون چه دروغ بزرگی را در ذهن مردم وجوانان کاشتند ونتیجه آن دروغ بزرگ را درو نمایند خداوندیارتان باد

  [پاسخ]

 17. با این اظهارات و مصاحبه از پیش نوشته شده!! بیاد کتاب “قلعه حیوانات” جورج اوول “میفتم و ایفای نقش ……..
  توهم. سانسور …دروغ خفقان و سرکوب ……

  [پاسخ]

 18. با سلام ،خدمت جناب باقرپور عزیز عرض میکنم حیف است جنابعالی با آ ن سابقه ی اصلاح طلبی که داشته اید امروز بخاطر امیال دنیوی سپر بلای کسانی باشی که چون روز روشن حق الناس را زیر پا گذاشتند و شما نیز با قدرت وکالتی که در دست داری برای نخبگان شهرستان که از بهترینها هستند پرونده سازی نمایید .امیدوارم جو این شهرستان مظلوم بیش از این دچار کشمکش های سیاسی و جناحی نشود./

  [پاسخ]

 19. چرا خودت را گول میزنی مردم مظلوم کوهدشت همه شاهد ند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است

  [پاسخ]

 20. آقای باقر پور این بارم به امید خدا تو این پرونده شکست می خوری …

  [پاسخ]

 21. طوری که عنوان شد آقای باقرپور ظاهراً وکیل هستند و وکالت آقای محمدی را در این پرونده متقبل شده اند اما اظهارات ایشان بیشتر شبیه به بیانیه سیاسی یا یک اتمام حجت امنیتی بود تا مطالب حقوقی مرتبط با پرونده …
  گرچه این پرونده یک پرونده سیاسی است و لاجرم به جریانات سیاسی ربط پیدا خواهد کرد اما آقای باقرپور نه تنها در جایگاه یک وکیل صحبت نکرده اند بلکه آنطور که جناب باقرپور باد به غبغب انداخته اند اگر عنوان وکالت از تیتر خبر حذف شود آدم فکر می کند این مطالب را یک مسئول بلندپایه امنیتی یا یک لیدر سرشناس سیاسی گفته است !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  چه خوب است که همیشه یادمان باشد پایمان را از گلیممان درازتر نکنیم

  [پاسخ]

 22. سلام و عرض ارب
  اولا دوست عزیز (محبوب )جناب آقای محمدی که از مفاخر استان لرستان هستند به دلیل عدم ارتکاب تخلف منع تعقیب وی صادر شده است ثانیا جناب اقای باقرپور که همواره از حیث احقاق حق و تعقیب کیفری ومجازات کردن افراد خاطی شجاعانه پیش قدم بوده بایستی مورد الطاف کریمانه دوستان واقع گردد چرا که این اقدام وی کمترین ثمره ش جلوگیری از بی حرمتی ها و قانون شکنی های بعد است

  [پاسخ]

 23. جناب وکیل به وجدان خود رجوع کن گیرم که … شخصی هم محکوم شد ایا شما راحت می خوابید کمی خوب است به افکار عمومی توجه کرد موفق باشید

  [پاسخ]

  فرهنگی کوهدشتی در :

  جناب سعادت آباد بحث محکوم کردن نیست، این شهربایدبداخلاقیهاراکناربگذارند وگرنه سنگ روی سنگ بندنمیشودانتخاباتهای دیگه ای درپیش داریم.بنانیست هرکسی رای نیاورد همه عالم رو دزد و غارتگرووووبداننددرانتخابات پلدختراختلاف رای۲۰۰۰هم نبود ولی همچنین حساسیتهایی نبودچون هم اخلاق هم ادب هم فرهنگ وهم ایمان وجودداشت

  [پاسخ]

 24. وکیل شجاع و نترس از اینکه حقایق برملا کردی ممنونیم
  با کدوم رای میخواستید ببرید
  با رای درب گنبد یا رومشگان بزرگ با طرهان زادگاه مومنی که با در اختیار داشتن ادارات فقط ۵۰۰رای اصافه اوردی یا فقط شهر کوهدشت بجز توابع
  با چی اینهمه جنجال بپا کردید اموال بیت المال شکوندین

  [پاسخ]

  دوستی در :

  پستی چیزی گرفتی یا مدیریتی

  [پاسخ]

 25. به نظر من بی اخلاقی باید از گفتار سیاسی شهرستان برداشته بشه، متانت صداقت عفت کلام حجب حیا احترام متقابل همه مخصوصا خواص شهرستان ملزم به رعایت آن هستند البته اگه دغدغه پیشرفت شهرمونو داشته باشیم،! ولی متاسفانه در انتخابات گذشته رعایت نشد خیلی ها هاله ای از قداست را برای رفتار سیاسی خود ترسیم کردن که هرکسی با اوناست کارش درسته در غیر اینصورت گمراهه،و این چنین شد این بنای عارفانه بعد از اون شکست تلخی که متحمل شد خرابه اش را هل دادن که شاید همسایه هم ازین کار رنجی بکشد که مبادا اون یاران شفیق بعد از یاس از اون رویاهای خیالی عده ای را خوشحال ببینند در کنار خودشون و گفتار و عمل آقایون خدشه دار بشه این بود که بد اخلاقی رو ادامه دادند فارغ از اینکه پیشرفت از توسعه فرهنگ استارت میزنه،و این چنین ثابت شد شهر ما فعلا کلانتر نداره و صد البته دلسوز نداره

  [پاسخ]

 26. فرزاد فدایی اقیانوس

  درود برشرفت جناب باقرپوراینایی که اینهمه دم ازشجاعت میزنن نمیدونم چرا ازدیشب اینقد نمایندگانشون رو اینور اونورمیفرستن برای رضایت بهشون بگید هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه پس بشینید وببینید که قانون ازشمابزرگترهاشم سربزیر کرده درآخربهشون بگید آه خیلی ازخانواده ها پشت سرتون انشاءلله هرچی زودترقانون تکلیفتون رو روشن کنه درود بر باقرپور

  [پاسخ]

 27. درود خدا بر فرماندار همیشه جاویدان کوهدشت حاج کرم محمدی و درود صد درود بر بر وکیل نترس شجاع جناب باقر پور عزیز.

  [پاسخ]

 28. انصاف دادگاه نباید از ابن افراد بگذرد جان و مال مردم در حوادث بعد از انتخابات در معرض تهدید قرار گرفت چون برخی جنبه باخت را نداشتند

  [پاسخ]

 29. باسلام خدمت جناب اقای باقرپوراعتراف….حکمت خداونداست همین گروه انحصارچه ظلمی براموزش وپرورش وچه خسارتی که جبران ان سنگین است واردنموده اند ای کاش روزی در برابر قانون محاکمه شوند

  [پاسخ]

 30. فکر کنم باید به دنبال رضایت جناب باقر پور بود تا کرم محمدی. …

  [پاسخ]

 31. بهترین قاضی مردم مظلوم شهرمون هستند آقایان وکیل و سیاست بازان از خدا بی خبر توهین به شعور این مردم نکنید .به یقین روزی خواهید مرد و خواهید دانست که خدایی هست

  [پاسخ]

 32. وکیل… به قول امام عزیزمان عالم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنید

  [پاسخ]

 33. سلام خدمت آقای باقر پور عزیز من شناخت کامل از شما دارم کا بیهوده از مظلومیت دفاع نمی کنید این جماعت به خاطر رای نیاوردن دست به هر کاری زدند به خیابانها ریخت و به هر کسی توهین کردند افرادی را دزد و افرادی را غارت گر معرفی کردند و حتی آلان هم دست بر دار نیستند آقای باقر پور شما در برابر کلام خدا سوگند یاد کردید کوتاه نیاید حق و آ بروی مظلوم را از ظالم با دفاع جانانه از موکل فرهیخته خود را بگیرید

  [پاسخ]

 34. درود صد درود بر شرف آقای باقر پور عزیز

  [پاسخ]

 35. بله آقا مدرس عالم محضر خداست در محضر خدا به آقا محمدی و هیات اجرایی و شوری نگهبان اهانت شد در محضر خدا با دروغگوی عده ای بی انصاف تنها چشم حاج مردان سوری از حدقه در آمد اما مدعی اصلاح طلب برای سر کشی و تفقد به ایشان که اتفاقا اصلاح طلب هم بود نرفتند برای باخت در انتخابات و ادعا تقلب صدا بیانیه و مصاحبه تدارک دیده شد اما برای لشکر کشیهای خیابانی و کور شدن چشم یکی از مومنین شهر و خادم الحسین و تخریب اموال عمومی که آبروی شهر را برد کسی از این آقاجان ندایی نزد حال که وکیلی پیدا شده از جنس خودشان تا با توسل به خدا و وجدان و قانون آنها را با کمک خدا سر جایشان بنشاند باز هم توهین میکنید شما را به خدا به آون آقایان بگویید صادقانه از پیشگاه مردم و آقا محمدی عذرخواهی کنید اگر فوت کردید و مردیدخون بهایی شما با من هیچکس با عذرخواهی از خطای خود نمیمیرد

  [پاسخ]

 36. درودبروکیل مردمی باانصاف و طرفدارمظلوم . پاینده باشی

  [پاسخ]

 37. انچه که من درظرف حدودیکسال فهمیدم خلاصه اش اینست:لیدرهای انتخابات خاصه هواداران اقای ازادبخت واقایانی که متهمند باید رفتارها وگفتارخود را بخوبی مدیریت میکردند. اصلا ارزشش رانداشت بخاطر دنیای دیگران اخرت خودشان راخراب کنند.اصلا کمی تامل کنیم مگر یک نماینده چقدر میتواند تاثیرگذارباشد؟؟!چقدر مهم است؟؟تاکجا قدرت دارد ومیتواند کاری برای شهرانجام دهد؟! پس مسلم است همه این رفتارها ناشی از روحیات قدرت طلبی-شهوت شهرت- شهوت قدرت وثروت و….میباشد.بنابراین اگرجامعه بخواهد دربرابراین ناهنجاریهامصون بماند بهترین راهش مقابله بااستفاده از اهرم تنبیه ومجازات قانونی است! اقای وکیل هموظیفه ذاتیش هم همین است.اگر اقایان خودرابیگناه میدانند حتمالازم است وکیل مدافعشان دفاع کندوبیگناهیشان رااثبات کند.دیگرلازم نیست کدخدابفرستند- ویا باواسطه گری بخواهندحل وفصل کنند!!!! در ایام انتخابات افسارزبان را رهاکرده بودندوبه زمین وزمان افترا میبستندوخوش خوشانشان بود خودرا درقیدهیچ چاچوب اخلاقی نمیدانستند اما بعدها که گردوغبارهاخوابید وسره ازناسرا مشخص شد حالا اسیاب بنوبت؟!!!!!بچرخید تا بچرخند!!!!! خودکرده راتدبیرنیست؟؟!!

  [پاسخ]

 38. سلام وعرض ادب خدمت برادر باقرپور،با اقتدار وقدرت به کارت ادامه بده
  ان شاء اله موفق وپیروز خواهی شد تا عبرتی باشد برای سایرین

  [پاسخ]

 39. مگر کوهدشت کم بزرگوار فعال سیاسی با سابقه دارد که امثال آقای باقر پور سردمدار سیاست در کوهدشت بشه.
  وجناب مومنی از اصیلترین و متشخصترین سیاسیون کوهدشته حداقل ۵۰ هزار نفر حامی ایشان است. خیالتون راحت تا توانی داریم در کنار ایشان هستیم.
  کجایند آن سیاسیون بزرگوار رزمنده و فهیم و همسنگر شهدا در دهه شصت و هفتاد؟

  [پاسخ]

  امرایی رومشگان در :

  بدرود ما همه سرباز مومنی هستیم

  [پاسخ]

 40. جواب حامد اقای باقرپورهم دارای پشتیبان وحامیان زیادی میباشد خیالت راحت ازمومنی بیشترطرفداردارد مردم افراطی راقبول ندارند

  [پاسخ]

  حامد در :

  غیر ممکن است

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط