سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۰۶:۵۷:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۱۳ دی ۱۳۹۵در ۳:۵۰ ب.ظ تعداد بازدید: 569 بازدید کد خبر:63734 چاپ خبر

(تصاویر) وضعیت بد انتهای خیابان شهید مرادعلی حسینی کوهدشت/ شهرداری اقدام کند

0

به گزارش خبرنگار کشکان، انتهای خیابان ۲۴ متری شهید سید مرادعلی حسینی در شهرستان کوهدشت علی رغم پیگیری های ۳۳۶ روزه تمامی اهالی این خیابان مبنی بر جدول گذاری و تسطیح و آسفالت، تا کنون رنگ عمران و آبادانی به خود نگرفته و شهرداری کوهدشت اقدام مثبتی را در این خصوص انجام نداده است. این […]

به گزارش خبرنگار کشکان، انتهای خیابان ۲۴ متری شهید سید مرادعلی حسینی در شهرستان کوهدشت علی رغم پیگیری های ۳۳۶ روزه تمامی اهالی این خیابان مبنی بر جدول گذاری و تسطیح و آسفالت، تا کنون رنگ عمران و آبادانی به خود نگرفته و شهرداری کوهدشت اقدام مثبتی را در این خصوص انجام نداده است. این در حالیست که ساکنان این خیابان در فصل زمستان با مشکل گل و لای و در فصل تابستان با گرد و خاک زیاد مواجه هستند.

این خیابان در مسیر اصلی مناطق خلیفه اولادقباد و کوه همیان و منطقه تفریحی و گردشگری میرملاس و شیرز است.

اهالی خیابان شهید سید مرادعلی حسینی در گفتگو با خبرنگار کشکان به اقدام گزینشی شهرداری کوهدشت در عمران ‌و آبادانی شهر معترض بودند.

dsc05886 dsc05887 dsc05888 dsc05889 dsc05890 dsc05891 dsc05892 dsc05893

 

 

 

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. ای بابا شهرداری و شورایش شهر را به گل نشانده اند ابتدای کجا خراب نیست که این انتهایش باشد….اینها همه جا را به بهانه ی نبود بودجه کافی رها کرده اند جایی هم که بودحه داشته اندنگاه کنید چه گلهایی کاشته اند.

  [پاسخ]

 2. تشکر از سایت وزین کشکان که مشکلات شهری را در شبکه مجازی انعکاس می دهد.

  [پاسخ]

 3. متاسفانه شهردار کوهدشت بر اساس سلیقه شخصی خود عمل میکند اهل انتقاد و مشاوره و نظر خواهی نیست . در بعضی از خیابانها و کوچه ها چندین بار است که آسفالت می شوند چرا سفارش شده هستند .

  [پاسخ]

 4. انتخابات نزدیکه بعد می بینی اعضای شورا میان خونه ها را یکی یکی میگردن آی تورا خدا به من رای بدین اگه به من رای بدین ال میکنم و بل میکنم و خلاصه شهر را اباد میکنم . بعد از رای اوردن خودشون رو قایم می کنند.

  [پاسخ]

 5. از فرماندار محترم درخواست داشته فقط فرماندار سیاسی نباشند از لحاظ عمران و آبادانی شهر هم مسئول هستند چرا اقدامی صورت نمیگیرد مثلا این خیابان به نام یکی از شهدای دفاع مقدس نامگذاری شده است .

  [پاسخ]

 6. این خیابان(خیابان ۲۴ متری شهید مرادعلی حسینی) بیش از ۸ سال است که وضعیتش به این شکله ظاهرا شهرداری فراموش کرده این خیابان مسیر گردشگری میرملاس و شیرز است.

  [پاسخ]

 7. از عکس ها مشخص است این خیابان در دست عمران واز جدول معلوم است تازه کار شده است زیاد وضع بدی ندارد کشکان تند روی نکن

  [پاسخ]

 8. با سلام خدمت همشهریان عزیز و ضمن تشکر از سایت کشکان
  همانطور که شما به درستی اشاره کردین این تصاویر دقیقا مسیر اصلی جاده اولادقباد و شیرز و …است و بعلت نامناسب بودن این قسمت ابتدای جاده ،ماشین ها مجبورند از یک مسیر فرعی که دارای دو پیچ خطرناک است و بارها باعث تصادفات شدیدی شده تردد کنند

  [پاسخ]

 9. آقای ناشناسی که گفتی این خیابان در دست عمران است این نتیجه ۸ ساله خدمات شهرداری در این قسمت از خیابان است چرا چشمات رو باز نمیکنی ؟ این قسمت از خیابان بیش اط ز ۳۰۰ متر نیست یعنی سالی ۱۰ متر ؟ آیا این است مفهوم عمران و آبادانی ؟تازه فقط و فقط بخشی از ان را جدول گزاری کردن آیا انتهای جدول را مشاهده نکردی که بن بسته؟

  [پاسخ]

 10. قابل توجه اعضای شورای شهر که با کت و شلوار شیک میرن جلسه برگزار می کنند برید نگاه کنید و جلسه را در همان محل ناعمران برگزار کنید و تصمیم بگیرید نه جلوی بخاری و کولر

  [پاسخ]

 11. شرافتا بخاطر ۵۰۰ متر آسفالت این قسمت تا سر جاده می دونید تا حالا چند تصادف بد رخ داده چون ماشینها باید از کوچه ای که دو تا پیچ ۹۰ درجه دارد وارد جاده بشن ،خیلی خطرناکه

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط