سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۳:۱۵آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۸ دی ۱۳۹۵در ۱:۳۲ ب.ظ تعداد بازدید: 264 بازدید کد خبر:63580 چاپ خبر

کاهش هفت درصدی نرخ بیکاری در لرستان!/ مخاطبان چه می گویند؟

0

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان مدعی شد: نرخ بیکاری در این استان از ابتدای کار دولت یازدهم با هفت درصد کاهش به ۱۳ و سه دهم درصد رسیده است. علی هادی چگنی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان در سالن جلسات اتاق بازرگانی لرستان افزود: هم اکنون میانگین نرخ […]

۲۲۴۳۴۴۷

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان مدعی شد: نرخ بیکاری در این استان از ابتدای کار دولت یازدهم با هفت درصد کاهش به ۱۳ و سه دهم درصد رسیده است.

علی هادی چگنی روز چهارشنبه در آیین تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان در سالن جلسات اتاق بازرگانی لرستان افزود: هم اکنون میانگین نرخ بیکاری در کشور ۱۱درصد است.
وی اضافه کرد: تراز تجاری لرستان نیز در این مدت از ۳۱۰ هزار میلیارد ریال به ۶۱۰ هزار میلیارد ریال افزایش یافته است.
چگنی با بیان این که نرخ مشارکت اقتصادی مردم لرستان نیز اکنون ۳۶ و۲دهم درصد است ، افزود: در مجموع میانگین سرانه درآمدی مردم استان از ۴۸ درصد میانگین کشوری به ۶۶ درصد در کشور افزایش یافته است.
مدیرکل گمرک لرستان نیز در این جلسه با اشاره به این که صادرات لرستان در آذرماه سال جاری ۶ میلیون و ۴۳۸ هزار ۶۴۰ دلار بوده است گفت: این میزان صادرات ۱۰۹ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ارزش دلاری داشته است.
عبدالکریم بیاتی با بیان این که در ۹ ماهه اول سال جاری ۳۹ میلیون دلار کالا از گمرک استان صادر شده است گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است.
معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان نیز در این جلسه گفت: صادرات لرستان در ۸ ماهه نخست سال جاری ۱۴۰ میلیون دلار بوده که این میزان صادرات نسبت به سال گذشته ۳۶ درصد رشد داشته است.
جمال مومیوند ادامه داد: یک چهارم صادرات استان یعنی حدود ۳۰ میلیون دلار از طریق مبادی قانونی و گمرکات لرستان صادر می شود و بخشی دیگر از محصولات استان به نام دیگر استان ها صادر می شود.
در این مراسم از صادر کنندگان نمونه استان با حضور استاندار لرستان تجلیل شد.

شما به عنوان شهروندان لرستانی تا چه میزان با اظهارات علی هادی چگنی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان لرستان در خصوص نرخ بیکاری لرستان و کاهش آن در دولت یازدهم موافقید؟

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. دروغ بازم دروغ.واقعا دارن بچه گول میزنن

    [پاسخ]

  2. در روزگاری که آمار دولتی ها)چه این دولت که استاد این کارهاست چه دولت های قبلی (من دراوردی و بر پایه مدینه فاضله خودشون هست چه انتظاری از زیردستانشون هست….

    [پاسخ]

  3. هی داد هی بیداد، هاواررررررررررررررررررر

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط