سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۰:۱۰آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۶ دی ۱۳۹۵در ۹:۳۵ ب.ظ تعداد بازدید: 244 بازدید کد خبر:63548 چاپ خبر

بازدید معاون عمرانی استاندار از مراکز تحت نظارت بهزیستی لرستان

0

“مهندس محمد اصلانی” در معیت “دکتر اسداله حیدری” بمنظور بررسی مسائل و مشکلات فنی و تاسیساتی مراکز تحت نظارت بهزیستی لرستان از مراکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ ، شیرخوارگاه فرشتگان ، خانه سلامت و مرکز T.S بازدید و از نزدیک با نحوه ارائه خدمت و فعالیتهای این مراکز آشنا شد. به گزارش کشکان، ” محمد اصلانی” […]

unnamed

“مهندس محمد اصلانی” در معیت “دکتر اسداله حیدری” بمنظور بررسی مسائل و مشکلات فنی و تاسیساتی مراکز تحت نظارت بهزیستی لرستان از مراکز اورژانس اجتماعی ۱۲۳ ، شیرخوارگاه فرشتگان ، خانه سلامت و مرکز T.S بازدید و از نزدیک با نحوه ارائه خدمت و فعالیتهای این مراکز آشنا شد.

به گزارش کشکان، ” محمد اصلانی” معاون عمرانی استاندار و ” دکتر اسداله حیدری” مدیرکل بهزیستی بمنظور رسیدگی به مسائل و مشکلات عمرانی و فنی مراکز تحت نظارت بهزیستی از مراکز مستقر در مجتمع امام رضا (ع) بهزیستی لرستان بازدید کردند.

دکتر حیدری در حاشیه بازدید از شیرخوارگاه فرشتگان گفت: اکنون مسئولیت ما در قبال این کودکان با توجه به تاکیدات و آموزه های دین مبین اسلام دو چندان است ،وی ادامه داد: در گذشته خانه های کودک و نوجوان به شکل منسجم امروزی، سازمان یافته نبود و این خانه ها به اسم “یتیم خانه” پرورشگاه ، و… خوانده می شد که امروزه به خانه های کودک و نوجوان یا شیرخوارگاه تغییر یافته، که علاوه بر تغییرات اسمی این اماکن، ویژگی ها و شرایط اداره کردن آنها و  نحور خدمت رسانی مربیان نیاز تغییرات محسوس و گسترده ای را به دنبال داشته است و به مکانی تبدیل شده که اعضای آن صمیمانه و بدون ضوابط و قوانین خشک اداری و از سر محبت و دلسوزی با هم در این مراکز  زندگی می کنند.

مدیرکل بهزیستی با تبیین ویژگیهای خدمت صادقانه به جامعه هدف گفت: ما وظیفه داریم بهترین و موثرترین فضا به خانه و خانواده را برای این اقشار تامین کنیم اگر چه هیچ جایگاهی در دنیا نمیتواند نقش خانواده را بگیرد اما سعی مان برآن است که این مراکز را شبیه به محیط خانواده اداره نمائیم.

این مقام مسئول افزود: طرحذهای زیادی برای حال و آینده کودکان و نوجوانان تحت پوشش در نظر گرفته شده، و از سنی که کودک به ما سپرده میشود تا زمانی که بخواهد مستقل شود و زندگی اجتماعی جدید و مستقلی را تجربه کند، ما همراه پشتوانه آنها در همه زمینه های تحصیلی، مهارتهای زندگی، آموزش های شغلی و …خواهیم بود.

“محمد اصلانی” معاون عمرانی استاندار نیز ضمن تقدیر از مدیریت و کارکنان بهزیستی گفت: بی شک شما با این کار پسندیده خود و مددکاران، با فداکاری مادرانه بی وصف، پاداشی  کمتر از بهشت در انتظارتان نخواهد بود.

وی در ادامه بازدید از مراکز بهزیستی در خصوص پیگیری و همکاری بین بخشی در راستای مسائل و مشکلات عمرانی بهزیستی قول مساعد داد و خواستار جلب مشارکت های مردمی در امورات مرتبط با بهزیستی شد.

خاطر نشان می شود مهندس اصلانی در معیت دکتر حیدری از مراکز شیرخوارگاه فرشتگان، اورژانس اجتماعی ۱۲۳، مرکز T.S(افراد دارای اختلال جنسیتی)، خانه سلامت و مرکز رضوان بهزیستی بازدید نمودند.

دیدگاه

  1. همکار بهزیستی کوهدشت

    با سلام خدمت دکتر حیدری .امیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق و موید باشید.دکتر عزیز در جریان هستید ماهانه مبلغ ۴۰۰هزارتومان یارانه برای مراکز خصوصی تحت نظارت شما واریز می شود تا در قبال آن خدمات توانبخشی و آموزشی و …ارایه گردد.اما در برخی مراکز بجای خدمت به مددجویان به فکر تجارت هستندو و ماهانه مبلغ ۱۵ میلیون تومان در یافت می کنند و بدون نظارت با ارایه آمارهای کذایی بیت المال را به غارت می برند و بیچاره مددجو که بی نصیب از همه چیز. آقای دکتر وقت آن رسیده که این مراکز را به افراد صادق و دلسوز وبا وجدان واگذار کنید .آمار واقعی این مراکز حدود ۱۰نفراست وبا یک پیکان ایاب وذهاب می کنند نه ۴۰ نفر .حافظ بیت المال باشید و این مرکز رو به جوانان تحصیل کرده و واجد شرایط واگذار کنید .تا در پیشگاه خداوند معلولین گریبان شما رو نگیرند و اون پرونده های دروغین راکه برای شما توصیف می کنند آتش بزنید .بداد کودکان زیر ۱۴ سال معلول برسید.من هر آمچه می گویم حقیقت دارد.

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط