سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۹:۳۷آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۵ دی ۱۳۹۵در ۶:۲۷ ب.ظ تعداد بازدید: 297 بازدید کد خبر:63502 چاپ خبر

کوهدشت دومین جمعیت جوان را در بین شهرستان های کشور دارد

0

فرماندار کوهدشت گفت: شهرستان کوهدشت یکی از بزرگترین شهرستان های استان محسوب می شود و در حال حاضر دومین شهرستان کشور از نظر نیروی جوان است. نورمحمد فردی بیرانوند یکشنبه در نشست بررسی مشکلات روستاهای شهرستان کوهدشت در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود: امسال ۱۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی در هشت روستای […]

۸۲۳۶۱۰۳۰-۷۱۲۷۶۰۸۸

فرماندار کوهدشت گفت: شهرستان کوهدشت یکی از بزرگترین شهرستان های استان محسوب می شود و در حال حاضر دومین شهرستان کشور از نظر نیروی جوان است.

نورمحمد فردی بیرانوند یکشنبه در نشست بررسی مشکلات روستاهای شهرستان کوهدشت در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان افزود: امسال ۱۵ میلیارد ریال برای اجرای طرح هادی در هشت روستای شهرستان کوهدشت هزینه شده است.
وی با اشاره به تعداد بالای روستاهای این شهرستان اظهار کرد: بسیاری از روستاهای این شهرستان در حال توسعه هستند و احتیاج به بازنگری در طرح افق ۱۰ ساله دارند.
فرماندار کوهدشت با تاکید بر لزوم رفع مشکلات این شهرستان گفت: در شهرستان کوهدشت به رغم تلاش دولت مشکلات فراوانی وجود دارد و نیازمند تامین اعتبار برای توسعه زیرساخت های شهرستان هستیم.
وی با اشاره به مشکلات بخش کشاورزی شهرستان کوهدشت افزود: این شهرستان در بخش کشاورزی ظرفیت های فراوانی دارد و باید دراین خصوص تدابیری اتخاذ شود تا مردم و کشاورزان از منافع بخش کشاورزی شهرستان بهره مند شوند.
فردی بیراوند با اشاره به وارد شدن خسارات به بخشی از زیرساخت های شهرستان کوهدشت در جریان سیل سال گذشته خواستار تسریع در بازسازی این زیرساخت ها شد.
وی مهمترین مشکلات روستاهای شهرستان کوهدشت را مشکل آب آشامیدنی، بیکاری جوانان و نبود راه روستایی عنوان کرد و بر رفع این مشکلات تاکید کرد.
شهرستان کوهدشت سومین شهرستان پر جمعیت استان لرستان است.

 

 

 

 

 

دیدگاه

 1. از شهرک شهید رجایی

  سلام گرم خدمت فرماندار ارجمند و دوست داشتنی شهرستان کوهدشت به عرض می رسانم که مشکل سند ساختمانهای شهرک شهید رجایی از اوایل انقلاب اسلامی تا کنون حل نشده در صورت امکان این مشکل را مرتفع نمایید شاید برگ زرینی باشد در کارنامه مدیریتی شما . با سپاس فراوان

  [پاسخ]

 2. اقای فرماندار سری به پمپ گاز میدان کشاورز بزنید مردم از بیکاری تو صف گاز میدان امام حسین همش دعوا میکنن یک رو ز خودتان برای امتحان گاز بزنید به جای بنزین

  [پاسخ]

 3. سلام واقعا مسئولین خودتون ی هفته جای پدر ومادر افراد فارغ دانشگاهی بگذاریدهمه ساعته جنگ روان و پرخاشگری مقصد نامعلوم وهدف های ناپیدا. باهزاران بدبختی و مصیبت اواره شهرهای غریب غربت میشوند در اخر هم دانشگاه تمام با دانشنامه ای برمیگردند که نوشته این گواهی بنا به درخواست نامبرده صادر گردیده است وارزش قانونی دیگیری ندارد.چرا بجای اینکه فقط مدیری را عوض کنید کار دیگه ای ندارید.از انتخابات تا الان۳فرماندار عوض شده کدوم کار عمرانی داشتید کدوم سرمایه گذار را اوردید که جوانان را مشغول بکارکنن. الان خانواده نیست قربانی اعتیاد نباشد جهت سرکوب افکارش.خانواده نیست که پسر دم بخت یا دختر نداشته باشد هرماه ب امید اینکه درجی واصل شود شرمنده اولاد خود نشوند مراسم خود را تعویق می اندازندو بی حاصل.خانواده نیست فارغ التحصیل بیکار نداشته باشد.تمام ماها به نوعی تحریم وفیلتر شده ایم.آمار بگیرید علت این همه بدبختی و اوارگی چیست؟شمارا به خدا قسم وجدان نداشته تان را کمی بیدارکنید به درد اورید فکر کنید این ها بچه های شماها هستند.فردای قیامت چه جوابی دارید.مسائل جناحی چپ راست این شهرستان را نابود کرده.از انقلاب اسلامی تاکنون اسم ی کارخانه یا کارافرین را بیارید.شمال کشورایران واسه۳خانواده که کیلومتر ها در دل جنگل هستند داری نعمت برق و گاز هستند.ولی بخش طرهان و گراب و کوهنانی و… بعد رومشکان بیشترین جمعیت را دارا هست بی نصیب از این نعمت است.مسیر کوهدشت تا پل سیمره دریغ از ی جایگاه گاز. به چی بنازیم به جاده هامون که قتل گاه است به جاذبه های تفریحی و توریستی مان که سوخته شده دست بشر نا اهل هست؟

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط