سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۸:۲۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۴ دی ۱۳۹۵در ۴:۵۴ ق.ظ تعداد بازدید: 512 بازدید کد خبر:63443 چاپ خبر

علت حذف کامنت ها ذیل سه یادداشت سیاسی کشکان

0

در خصوص حذف کامنت های مخاطبان محترم ذیل یادداشت های آقایان عباس حسنی تبار، مظفر امیدی و بهروز مهدی زاده به اطلاع می رساند حسب درخواست برخی مخاطبان اخلاق مدار و بررسی توسط تیم تحریریه کشکان، این نتیجه حاصل شد که تمام دیدگاه های منتشره حذف شده و از ادامه ی روند نامیمون ایجاد شده […]

comments

در خصوص حذف کامنت های مخاطبان محترم ذیل یادداشت های آقایان عباس حسنی تبار، مظفر امیدی و بهروز مهدی زاده به اطلاع می رساند حسب درخواست برخی مخاطبان اخلاق مدار و بررسی توسط تیم تحریریه کشکان، این نتیجه حاصل شد که تمام دیدگاه های منتشره حذف شده و از ادامه ی روند نامیمون ایجاد شده ممانعت به عمل آید. متأسفانه غالب کامنت ها به جای پرداختن به اصل موضوع و نقد خود مطالب وارد مسائل شخصی و خصوصی نویسندگان شده و فضایی تاریک را ایجاد نموده بودند.

رعایت اخلاق و ادب در گفت و گو و نقد مقدم بر هر مسأله ای است چرا که جامعه از مباحث مطروحه و محتوای مطالب منتشره در رسانه ها خصوصاً رسانه های مجازی دارای مخاطب بالا الگوبرداری نموده و هدف و غایت اولیه از انتشار این مطالب به دلیل برخی بداخلاقی های موجود در دیدگاه ها به حاشیه می رود.

از برخی مخاطبان اخلاق مدار که کامنت های مؤدبانه و در چارچوب آن ها نیز به دلیل پرهیز از شائبه گزینشی عمل کردن مدیران سایت حذف گردید پوزش می طلبیم.

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. درود بر شما . کارت درسته

  [پاسخ]

 2. میشه گفت مقصر این قضیه آقای مهدی زاده بود
  چون آقای امیدی و آقای حسنی تبار داشتند بحث ملی و منطقه ای می کردند آقای دکتر مهدی زاده تشریف آوردن جوابیه شخصی به آقای امیدی دادند و این بساط را راه انداختند

  [پاسخ]

 3. درود بر هیات محترم تحریریه کشکان

  [پاسخ]

 4. هر کاری که موجب شود دکتر مهدیزاده دست به قلم شود مبارک است چون قلمش شیوا و همواره تازه ست

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط