سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۷:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۰۱ دی ۱۳۹۵در ۸:۵۸ ق.ظ تعداد بازدید: 540 بازدید کد خبر:63324 چاپ خبر

یک کوهدشتی مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویر احمد شد

0

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها، اسماعیل جمیاری به عنوان مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد. به گزارش کشکان به نقل از میزان، طی احکام جداگانه ای از سوی رئیس سازمان زندان ها، عباس فلاحتی مطلق و اسماعیل جمیاری به ترتیب به عنوان مدیرکل زندان های استان مرکزی و استان […]

۱۴۵۱۹۰۵۰۱۸_img_0042-768x576

طی حکمی از سوی رئیس سازمان زندان ها، اسماعیل جمیاری به عنوان مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

به گزارش کشکان به نقل از میزان، طی احکام جداگانه ای از سوی رئیس سازمان زندان ها، عباس فلاحتی مطلق و اسماعیل جمیاری به ترتیب به عنوان مدیرکل زندان های استان مرکزی و استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شدند.

در متن احکام صادره آمده است آمده است:

اصلاح، تربیت و ارشاد زندانیان و فراهم ساختن بستر و امکانات لازم برای بازگشت مجدد به کانون خانواده و پذیرش آنان در اجتماع، همزمان با اعمال برنامه ریزی برای مراقبت بعد از خروج و جلب همکاری دستگاه های ذیربط در این مهم، از جمله وظایف اساسی امر زندانبانی است که نیل به آن مستلزم برنامه ای راهبردی بر مبنای فرهنگ انسان ساز و تعالی بخش دین مبین اسلام است که باید ضمن همکاری و هماهنگی اثر بخش با مسئولین محترم قضایی و اجرایی استان و جلب حمایت مادی و معنوی آنان به اجرا درآید.

مقتضی است نهایت مساعی و همت خود را در جهت سالم سازی هرچه بیشتر محیط زندان ها از طریق توسعه آموزش ها، حرفه آموزی، ارتقاء سطح بهداشت و سلامت، توام با پاس داشت ارزش های فرهنگی و دینی و نظارت برحسن اجرای قوانین، مقررات و آیین نامه اجرایی سازمان را به کار گرفته تا نسبت به تحقق سیاست های ابلاغی مصوب ریاست محترم قوه قضائیه مبتنی بر رهنمودهای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» شاهد مدیریتی جهادی در این عرصه خدمتگزاری باشیم.

شایان ذکر است پیش از این عباس فلاحتی مطلق به عنوان مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد و اسماعیل جمیاری به عنوان معاون زندان های استان فعالیت می کرد.  

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. حمید -دوست محمدی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای لرستان

  برادر ارجمندم جناب آقای جمیاری
  با سلام و تحیت:
  خبر انتصاب جنابعالی موجب خرسندی عمیق اینجانب گردید
  میدانم اعتبار این مسئولیتها به ارتفاع ایمان و وسعت نگاه هر فرد بستگی دارد
  اما باشناختی که از آن عزیز دارم ؛این رسالت را آغازی برای فرجام نیکو ی خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسداشت مردم میدانم.
  توفیق و سربلندیت را از خدای بزرگ مسئلت دارم.

  [پاسخ]

 2. با آرزوی دوام توفیقات برای جناب حاج اسماعیل جمیاری که در دوران حضور خود در لرستان مشفقانه پیگیر امورات مددجویان و مرتبطین با حوزه آسیب های اجتماعی زندان بودند

  [پاسخ]

  احمد علي كاظمي در :

  جناب آقای جمیاری انتصاب حضرت عالی را به سمت مدیر کلی زندانهای استان کهگیلویه وبویر احمد را تبریک عرض می نمائیم

  [پاسخ]

 3. مومنی مقیم قم

  نوید مسرت بخش انتصاب حضرتعالی بعنوان مدیر کل را که بیانگر تعهد،کارامدی،لیاقت و شایستگی های حضرتعالی در صحنه های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی ست،تبریک عرض میکنم
  مطمئنا مدیریت اثربخش و توانمند توام با تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی،موجبات ارتقاء آن مجموعه را فراهم خواهد نمود.
  از درگاه حضرت سبحان،تداوم تعالی و توفیق،سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم

  [پاسخ]

 4. برادر ارجمند جناب آقای جمیاری انتصاب جنابعالی را به عنوان مدیر کل که حاصل تجربه بسیار بالا در زندانبانی ،شایستگی ، خدمت صادقانه ، نیت خوب و خیر خواهانه میباشد تبریک عرض میکنم .
  انشاالله در جایگاه های بالاتر که برازنده شماست شاهد موفقیت های شما باشم.

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط