سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۸:۱۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۳۰ آذر ۱۳۹۵در ۴:۴۹ ب.ظ تعداد بازدید: 246 بازدید کد خبر:63313 چاپ خبر

شهرک‌های صنعتی لرستان سفر معاون وزیر را بایکوت کرد!/ روابط عمومی ضعیف یا ضربه به دولت در لرستان؟!

0

امروز معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان لرستان سفر کرد اما در کمال تعجب شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان این سفر مهم را بایکوت خبری کرد؛ سفری که می‌توانست با حضور رسانه‌ها و پیگیری مطالبات مردمی دستاوردهای زیادی برای جوانان استان داشته باشد. شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان […]

photo_2016-01-23_12-01-30
امروز معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران به استان لرستان سفر کرد اما در کمال تعجب شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان این سفر مهم را بایکوت خبری کرد؛ سفری که می‌توانست با حضور رسانه‌ها و پیگیری مطالبات مردمی دستاوردهای زیادی برای جوانان استان داشته باشد.

شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان متأسفانه امروز برای چندمین بار سیاست بایکوت خبری مسئولان کشوری را در پیش گرفت و به جزء چند رسانه محدود، رسانه‌های دیگر را برای سفر معاون وزیر دعوت نکرد.

عملکرد ضعیف شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان وضعیت این شرکت‌ها در حضور مسئولان در حالی رخ می‌دهد که استاندار محترم لرستان و معاونان رئیس‌جمهور تأکید بسیاری بر اطلاع‌رسانی عملکرد دولت توسط سازمان‌ها وادارات دارند حال باید دید این عملکرد ضعیف شهرک‌های صنعتی و سانسور خبری مسئولان استانی و کشوری توسط این قسمت با هدف ضربه زدن به دولت در استان است یا اینکه در این بخش در تضاد با دولت است؟؟

بهتر است شورای اطلاع‌رسانی استان که تأکید بسیار زیادی بر تعامل سازمان‌ها و رسانه‌ها دارد هرچه سریع‌تر با ادارات ضعیف که رفتارهای متناقض با سیاست‌های دولت در امر اطلاع‌رسانی دارد برخورد قاطع و جدی انجام دهد تا بیشتر از این ضربه به دولت وارد نشود/ تسنیم

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط