سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۴:۳۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۸ آذر ۱۳۹۵در ۶:۴۲ ب.ظ تعداد بازدید: 352 بازدید کد خبر:63225 چاپ خبر

سپرده‌های مردم لرستان در استان‌های دیگر هزینه می‌شود!

0

استاندار:

استاندار لرستان با اشاره به اینکه بانک‌های خصوصی لرستان نسبت به تعهد خود به‌خوبی عمل نمی‌کنند، گفت: بیش از ۷۰ درصد سپرده‌های مردم لرستان در استان‌های دیگر هزینه می‌شود. به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند گفت: حدود پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از سپرده‌های مردم لرستان در بانک‌های دولتی و حدود سه هزار و ۵۰۰ […]

dsc03030

استاندار لرستان با اشاره به اینکه بانک‌های خصوصی لرستان نسبت به تعهد خود به‌خوبی عمل نمی‌کنند، گفت: بیش از ۷۰ درصد سپرده‌های مردم لرستان در استان‌های دیگر هزینه می‌شود.

به گزارش کشکان، هوشنگ بازوند گفت: حدود پنج هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان از سپرده‌های مردم لرستان در بانک‌های دولتی و حدود سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان از سپرده‌های مردم نیز در بانک‌های خصوصی لرستان است.وی با اشاره به اینکه ۶۰ درصد از سپرده‌های مردم استان در اختیار بانک‌های دولتی است، افزود: بانک‌های دولتی استان نسبت به تعهدات خود خوب عمل کرده‌اند اما بانک‌های خصوصی نسبت به تعهد خود به‌خوبی عمل نمی‌کنند.
استاندار لرستان با بیان اینکه بیش از ۷۰ درصد سپرده‌های مردم استان در بانک‌های خصوصی استان‌های دیگر هزینه می‌شود، عنوان کرد: سپرده‌های مردم در بانک‌های استان قرار است به اقتصاد لرستان کمک کنند و چرخ‌های اقتصاد لرستان را بچرخانند نه اینکه به اقتصاد استان‌هایی همچون تهران، اصفهان و مشهد کمک کنند.
وی با تأکید بر اینکه مدیران بانک‌های خصوصی استان باید نسبت به سپرده‌هایی که مردم در اختیار آن‌ها قرار می‌دهند، پاسخگو باشند، بیان کرد: هزینه کردن سپرده‌های مردم لرستان در استان‌های دیگر کاری غیرمنطقی است.
بازوند با بیان اینکه مکاتباتی در رابطه با هزینه کردن سپرده‌های مردم لرستان در استان‌های دیگر با معاون اول رئیس‌جمهور صورت گرفته است، افزود: معاون اول رئیس‌جمهور در حال پیگیری این موضوع بوده و وزیر کشور نیز در این رابطه مکاتبه‌ای با رئیس بانک مرکزی داشته است که درنهایت سیف موضوع را به بخش نظارت بانک‌ها ارجاع داده است.
وی با تأکید بر اینکه علت هزینه کردن سپرده‌های مردم لرستان در استان‌های دیگر باید بررسی شود، عنوان کرد: درصورتی‌که این روند ادامه داشته باشد طی شکوائیه از طریق بازرسی کل کشور و دادستانی نسبت به تعطیلی بانک‌های خصوصی که عملکرد خوبی ندارند اقدام می‌شود.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط