سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۳:۳۱آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۸ آذر ۱۳۹۵در ۴:۵۹ ق.ظ تعداد بازدید: 167 بازدید کد خبر:63176 چاپ خبر

اختصاص بیش از ۴۰ میلیارد خسارات ناشی از سیل به این شهرستان

0

فرماندار کوهدشت:

فرماندار کوهدشت گفت: ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان خسارت ناشی از سیل به این شهرستان اختصاص یافته است. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نورمحمد فردی بیرانوند با اشاره به اینکه  بیشترین خسارات ناشی از سیلاب در استان مربوط به شهرستان کوهدشت بوده است، اظهار کرد: نحوه توزیع اعتبارات از محل خسارت ناشی از سیل […]

۵۵۰۸۳

فرماندار کوهدشت گفت: ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان خسارت ناشی از سیل به این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، نورمحمد فردی بیرانوند با اشاره به اینکه  بیشترین خسارات ناشی از سیلاب در استان مربوط به شهرستان کوهدشت بوده است، اظهار کرد: نحوه توزیع اعتبارات از محل خسارت ناشی از سیل بین شهرستا‌ن‌های استان چگونه بوده که تنها ۴ میلیارد تومان سهم شهرستان کوهدشت شده است؟

وی اضافه کرد: اعتبار اختصاص یافته از  محل ستاد حوادث برای بازسازی پروژه‌های عمرانی به این شهرستان پایین است.

فردی بیرانوند ادامه داد: مقرر شده ۴۷ میلیارد تومان از اعتبارات ستاد حوادث استان برای بازسازی پروژه‌های عمرانی استان هزینه شود و این درحالیست که از این مبلغ تنها ۴ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان به شهرستان کوهدشت که متحمل بیشترین خسارت بوده اختصاص داده شده است.

فرماندار کوهدشت بیان کرد: به اعتبارات عمرانی اختصاص یافته به این شهرستان معترضم، البته در بحث بازسازی عملکرد بنیاد مسکن در شهرستان کوهدشت بسیار خوب بوده است.

وی با بیان اینکه مردم هر روز برای اخذ خسارت ناشی از سیل به فرمانداری کوهدشت مراجعه می‌کنند، یادآور شد: در بخش توزیع اعتبارات ناشی از سیل بخشداری‌های کوهدشت یک ریال دریافت نکردند.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط