سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۳:۴۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۷ آذر ۱۳۹۵در ۳:۵۲ ب.ظ تعداد بازدید: 232 بازدید کد خبر:63162 چاپ خبر

درخشش موسیقی لرستان در جشنواره فرهنگ گردشگری+ تصویر

0

معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در بازدید از جشنواره فرهنگ گردشگری به تحسین اجراهای موسیقی محلی لرستان پرداخت. به گزارش کشکان، رحمانی موحد معاون گردشگری کشور از جشنواره غذای ایرانی – فرهنگ گردشگری بازدید بعمل آورد. دکتر رحمانی موحد ضمن بازدید از غرفه های جشنواره، از نزدیک با هنرمندان و صنعتگران […]

۱۳۷۴۶۸

معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در بازدید از جشنواره فرهنگ گردشگری به تحسین اجراهای موسیقی محلی لرستان پرداخت.

به گزارش کشکان، رحمانی موحد معاون گردشگری کشور از جشنواره غذای ایرانی – فرهنگ گردشگری بازدید بعمل آورد.
دکتر رحمانی موحد ضمن بازدید از غرفه های جشنواره، از نزدیک با هنرمندان و صنعتگران نیز دیدار کردند.
معاون گردشگری سازمان هدف از برگزاری این جشنواره را آشنایی بازدیدکنندگان با فرهنگ، غذاها و خوراکی ها و پوشش محلی خاص استانهای واقع در منطقه ۷ کشور عنوان کرد.
ایشان در ادامه ضمن بازدید از اجرای موسیقی محلی و حرکات آئینی لرستان با اعلام رضایت از نحوه برگزاری جشنواره، ابراز امیدواری کرد اینگونه همایش ها پلی در جهت همدلی و آشنایی هر چه بیشتر اقوام این مناطق با یکدیگر باشد.
وی در پایان پس از بازدید از مجموعه غرفه های لرستان از حضور موثر و پر رنگ مسئولین، هنرمندان و صنعتگران استان تشکر و قدردانی نمود و غرفه های لرستان را از برترین های این جشنواره دانست.

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط