سرخط خبرها
امروز: شنبه, ۲۵ آذر , ۱۳۹۶ | ۲۰:۲۲:۰۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۶ آذر ۱۳۹۵در ۴:۳۴ ب.ظ تعداد بازدید: 173 بازدید کد خبر:63146 چاپ خبر

برق روستاهای پلدختر وصل شد

0

برق روستاهای پلدختر وصل شد. امرایی، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان در این باره اظهار کرد: در پی بارندگی شب گذشته در شهرستان پلدختر بر اثر رعد و برق شدید یک دستگاه ترانس، یک دستگاه سکسیونر، یک سری جدا ساز، یک سری کات اوت و دو […]

۵۵۰۷۹

برق روستاهای پلدختر وصل شد.

امرایی، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان در گفت‎وگو با خبرنگار ایسنا منطقه لرستان در این باره اظهار کرد: در پی بارندگی شب گذشته در شهرستان پلدختر بر اثر رعد و برق شدید یک دستگاه ترانس، یک دستگاه سکسیونر، یک سری جدا ساز، یک سری کات اوت و دو اصله پایه چوبی  آسیب دیدند.

وی اضافه کرد: حدود ساعت ۲ بامداد پس از قطع فیدر پلیس راه که تامین کننده برق حدود ۳۰ روستا و دو شرکت نفت آسار و سرکان بوده و دارای حدود ۱۲۰ کیلومتر شبکه در مسیرهای کوهستانی است اکیپ‎ها با اولویت برقدار کردن تلمبه خانه‎های نفت به محل اعزام شدند.

امرایی ادامه داد: پس از ۲۵ دقیقه نیروها، شرکت نفت آسار و حدود ۸۰ درصد روستاهای منطقه مذکور را برقدار کردند و در ساعت ۲:۲۵ دقیقه تمام روستاها بجز پران پرویز، مورانی، کیان آباد و تیمور آباد برقدار شدند.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان تصریح کرد: بدلیل شرایط بسیار بد آب و هوایی و وجود رعدوبرق شدید با باز کردن کات اوت بعد از شرکت نفت سرکان مابقی روستاها شامل پران پرویز، تیمورآباد و کیان آباد تا ساعت ۸ برقدار شدند و تنها روستای مورانی بعلت عیب در کات اوت یکی از ترانس‎های روستای مورانی با پیگیری ۲ اکیپ زیر خط ساعت ۵ برقدار شد.

وی با بیان اینکه ۱۳ اکیپ جهت رفع خسارات و قطعی‎ها به سراسر استان اعزام شدند، افزود: میزان خسارات قید شده تا کنون حدود ۵۰۰ میلیون ریال بوده که پس از بررسی نهایی مقدار خسارات وارده اعلام خواهد شد.

 

 

برچسب‌ها

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط