سرخط خبرها
امروز: دوشنبه, ۲ بهمن , ۱۳۹۶ | ۰۱:۵۸:۲۹آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ،‌ ۰۸:۳۳
۲۵ آذر ۱۳۹۵در ۴:۰۴ ب.ظ تعداد بازدید: 314 بازدید کد خبر:63138 چاپ خبر

خسارت سیلاب به ۸۰۰ واحد مسکونی کوهدشت پرداخت شد

0

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان:

مدیرکل بنیاد استان لرستان گفت: خسارت سیلاب سال ۹۴ به ۸۰۰ واحد مسکونی شهرستان کوهدشت پرداخت شد. به گزارش کشکان، فرهاد خاکی پور عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: پس از وقوع هر حادثه‌ای تیم‌های کارشناسی همه ابعاد خسارات حوزه‌کاری بنیاد مسکن را […]

khakiمدیرکل بنیاد استان لرستان گفت: خسارت سیلاب سال ۹۴ به ۸۰۰ واحد مسکونی شهرستان کوهدشت پرداخت شد.

به گزارش کشکان، فرهاد خاکی پور عصر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که در دفتر استاندار لرستان برگزار شد، اظهار داشت: پس از وقوع هر حادثه‌ای تیم‌های کارشناسی همه ابعاد خسارات حوزه‌کاری بنیاد مسکن را برآورد می‌کنند و به محض ابلاغ اعتبار کارها با اولویت‌بندی و با توجه به خسارات وارده انجام می‌شود.

وی افزود:در اعتبارات ابلاغی سیلاب آبان ماه سال ۹۴ از هزار و ۲۰۰ واحدی که در کل استان خسارت دیده بودند، حدود ۸۰۰ واحد را به شهرستان کوهدشت اختصاص دادیم.

مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان عنوان کرد: تمامی ۴۹۰ واحد معیشتی استان را به شهرستان کوهدشت اختصاص داده شد و ۱۰۰ درصد تسهیلات تعمیرات و مقاوم‌سازی را نیز در شهرستان کوهدشت جذب کرده‌ایم.

وی بیان کرد: هم اکنون با توجه به اینکه تخصیص نداریم، در صورت امکان سه میلیارد تومان تخصیص داده شده به دهیاری‌های لرستان به بنیاد مسکن پرداخت شود تا  بتوانیم فعالیت بیشتری در روستاهای لرستان انجام دهیم.

هوشنگ بازوند استاندار لرستان نیز در این رابطه گفت: درصورتی که راهی باشد با کلیت این موضوع موافقت می‌شود که این میزان اعتبار به بنیاد مسکن استان اختصاص داده شود.

وی تصریح کرد: اگر سه میلیارد و ۶۵۹ میلیون تومان را بین هزار دهیاری استان توزیع کنیم، نتیجه‌ای گرفته نمی‌شود بنابراین در صورتیکه راهی وجود داشته باشد که مغایر قانون نباشد بنده با این پیشنهاد مشروط بر اینکه راه کاملا قانونی باشد موافق هستم.

 

 

دیدگاه

  1. جناب آقای خاکی پور با سلام ، چرا سال گذشته به ما که دو بار ( با مستندات مانند فیلم ، عکس ، شاهدین روستا ) سیل خسارت وارد کرد تسهیلات تعلق نگرفت چندین مرتبه به ستاد باز سازی کوهدشت مراجعه کردم ول بی نتیجه ماند . آیا کسی هست که پاسخگو باشد ؟. اگر لازم باشد تمام مستندات در اختیار مدیر محترم سایت قرار می دهم .

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط