سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۲۸:۴۳آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۵ آذر ۱۳۹۵در ۴:۰۱ ب.ظ تعداد بازدید: 699 بازدید کد خبر:63135 چاپ خبر

۱۶ قاضی برتر استان لرستان تجلیل شدند

0

با حضور دادستان انتظامی قضات

۱۶ قاضی برتر استان لرستان با حضور دادستان انتظامی قضات و معاون دادسرای انتظامی کشور تجلیل شدند. به گزارش کشکان، ۱۶ قاضی برتر استان لرستان امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی دادستان انتظامی قضات، رنجبر معاون دادسرای انتظامی در امور نظارت و ارزشیابی قضات، بدری رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولان […]

۱۳۹۴۰۵۲۵۱۱۵۶۳۹۷۰۲۵۸۸۴۳۷۳

۱۶ قاضی برتر استان لرستان با حضور دادستان انتظامی قضات و معاون دادسرای انتظامی کشور تجلیل شدند.

به گزارش کشکان، ۱۶ قاضی برتر استان لرستان امروز با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمد موحدی دادستان انتظامی قضات، رنجبر معاون دادسرای انتظامی در امور نظارت و ارزشیابی قضات، بدری رئیس کل دادگستری استان و جمعی از مسئولان دستگاه قضا تجلیل شدند.

سید رحیم کاظمی معاون قضایی دادگستری لرستان در این مراسم اظهار داشت: در استان لرستان سالانه بیش از هزار پرونده مورد رسیدگی قرار می‌گیرد که این امر حاصل تلاش مجموعه دادگستری‌ها، دادگاه‌های تجدید نظر و سایر دستگاه‌های قضایی است.

وی مهمترین نقش دستگاه قضایی را اجرای عدالت در جامعه دانست و افزود: دستگاه قضایی استان در کنار سایر نهادها و ارکان نظام به خوبی در این زمینه عمل کرده است.

معاون قضایی دادگستری لرستان عنوان کرد: یکی از برنامه‌های دستگاه قضا اعمال نظارت بر کار همکاران است که در این راستا با برنامه‌ریزی صحیح و پیش بینی شده در طول سال ارزشیابی و نظارت آموزشی به تناسب کار انجام می‌شود.

وی بیان کرد:در راستای حقوق شهروندی با برنامه‌ریزی‌های انجام شده در طول سال همه شعب و واحدهای قضایی با دقت و جدیت تمام بازرسی و نظارت اعمال می‌شود.

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

  1. لطفااسامی قضات روذکرکنید

    [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط