سرخط خبرها
امروز: جمعه, ۲۴ آذر , ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۱:۴۸آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ ،‌ ۰۹:۴۷
۲۲ آذر ۱۳۹۵در ۱۰:۵۷ ق.ظ تعداد بازدید: 700 بازدید کد خبر:63040 چاپ خبر

نماینده ی کوهدشت و رومشکان طراح استیضاح وزیر نیرو در مجلس

0

طرح استیضاح حمید چیت‌چیان وزیر نیرو در بین نمایندگان مطرح است و این طرح تحویل هیئت رئیسه مجلس شده است. بنا به گفته الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت، رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس و طراح این استیضاح، طرح مذکور به امضای ۲۰ نفر از نمایندگان رسیده است. استیضاح وزیر نیرو از سوی هیأت رئیسه مجلس […]

۱-۲

طرح استیضاح حمید چیت‌چیان وزیر نیرو در بین نمایندگان مطرح است و این طرح تحویل هیئت رئیسه مجلس شده است.

بنا به گفته الهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت، رئیس کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس و طراح این استیضاح، طرح مذکور به امضای ۲۰ نفر از نمایندگان رسیده است.

استیضاح وزیر نیرو از سوی هیأت رئیسه مجلس برای بررسی به کمیسیون کشاورزی ارسال شده است.

این کمیسیون گزارش خود مبنی بر اصرار نمایندگان بر استیضاح وزیر را به هیئت رئیسه مجلس ارائه کرد و هیئت رئیسه نیز دیروز با حضور نمایندگان و وزیر نشستی برگزار کرد که نمایندگان متقاضی امضاهای خود را پس نگرفتند و بر انجام استیضاح در صحن مجلس تاکید دارند.

از میان چهار استیضاح مطرح در مجلس، ۲ استیضاح منتفی شده اما تکلیف ۲ استیضاح هنوز مشخص نیست و باید منتظر بود تا دید در روزهای آینده تکلیف این ۲ استیضاح در مجلس چه می شود.

اما سوال این است که پشت پرده لغو استیضاح ها در مجلس چیست؟ چرا نمایندگان به یک بار استیضاح یک وزیر را با آب و تاب تهیه و به امضای جمع زیادی از آنها می رسد اما با یک نشست ۲ ساعته و شاید هم کمتر این استیضاح ها منتفی می شوند.

 

 

 

برچسب‌ها

دیدگاه

 1. جان جان من ..چیز پیچیده ای نیست …. عزیزان نماینده برای به ثمر رساندن خواسته هاشون که اکثرا تغییر مدیرانی است که برایشان تبلیغ نکرده اند و کمتر برای عمران و ابادانی است…. باعث می شن که از انطرف خواسته هاشون رو مطرح می کنند که خدمت انورتان عرض کردم و از این ور چماق استیضاح را مطرح می کنند…. که اگر و فقط اگر وزیر نان به نرخ روز خور باشد و اوامر را اجرا کند و نمایندگان قانع شوند و خرشان از پل وزیر بگذرد استیضاح را پس می گیرند و گرنه وزیر باج ندهد و به نمایندگان دیگری دلخوش باشد و بداند که استیضاح رای نمی اورد که بی خیال می اید و با تبختر حرف می زند و رای اعتماد می گیرد…. اینجوریه ببم

  [پاسخ]

 2. یعنی این چهار سال اومدیم واسه این چهارماه وزیر برکنار کنیم یعنی مردم این دیار محروم اینقدر عقب افتادیم که باور کنیم
  معشوره را مردم باید زنده کنن بیخودی تا حالا صبر کردن

  [پاسخ]

 3. استیضاحش کنید .چرا برای استانی مثل اصفهان ،سریع همه خواسته هایشان را اجرایی می کند اما برای لرستان تعلل می ورزد ،یعنی اصفهان بیشتر از لرستان برای نظام وانقلاب ،به خصوص در زمان جنگ تحمیلی ،فعالیت داشته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  سوری لکی در :

  حق باشماست

  [پاسخ]

  گراوند در :

  راست میگه والا

  [پاسخ]

بیان دیدگاه

عکس/ فیلم/ صوت
«کافه کشکان»
تبلیغات و پیام ها
سایت های مرتبط